Hlavní navigace

Mimozemský talent míří do Prahy

[Tisková zpráva] Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT získává intergalaktický význam. Do jediné originální talentové show, která startuje už tuto neděli 29. srpna na obrazovkách Televize PRIMA a TV JOJ, se zapojily i mimozemské bytosti. A v tomto týdnu zavítají podle dostupných informací také do Prahy. Tito tvorové s televizí místo hlavy se zjevují v různých městech po celé České republice a pomocí mimozemských projektorů vysílají svá poselství. Na sobě mají bílé kombinézy s nápisem ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Fanoušci mají za úkol UFOny vypátrat a vyfotit. Ale pozor, není to snadné!

Sdílet

UFO bylo zatím spatřeno v Brně a místní fanoušci zde pořádali doslova fotografické žně. Povedené úlovky umístili na oficiální facebookové stránky soutěže ČSMT –http://www.fa­cebook.com/ofi­cialniceskoslo­venskomatalen­t. S těmi nejlepšími záběry mají fanoušci možnost vyhrát VIP vstupy na živé natáčení show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

UFOni přistáli 19. srpna poblíž brněnského obchodního centra Vaňkovka a vydali se na průzkum zdejších mravů do centra, kde se zdrželi téměř 4 hodiny. U pozemských starousedlíků i turistů vyvolali nadšený rozruch. Lidé se s nimi fotili a následovali je po jejich trase. UFOni promítali na domy, auta i lidi svá poselství – fotografie porotců Lucie Bílé, Jana Krause a Jara Slávika a texty související s hledáním talentu.

Tento týden se budou UFOni pohybovat na různých místech v centru Prahy, a to od středy 25. srpna do soboty 28. srpna. Indicie k pohybu UFOnů se budou postupně objevovat na oficiálních facebookových stránkách ČSMT. Fanouškům můžeme již nyní prozradit, že první výsadek se očekává ve středu 25. srpna od 20.30 v Music baru Infinity na pražských Vinohradech.

Přijďte si ulovit svou mimozemskou bytost a získejte šanci na výhru o vstupy na živé televizní přenosy originální show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT!