Hlavní navigace

MINIBOX OD XEROXU ZÍSKAL ZLATOU

[Tisková zpráva] Mini PC Minibox společnosti Xerox zvítězil ve speciální kategorii Home ocenění IT produkt roku 2007.

Sdílet

Praha, 5. prosince 2007 – Společnost Xerox získala pro své mini PC Minibox první místo v kategorii Home – produkty pro domácnost – v rámci ocenění IT produkt roku 2007. Ocenění uděluje redakce časopisu Computerworld ve spolupráci s externími odborníky a čtenáři. Hlavním kritériem hodnocení je pozitivní odlišnost produktu od konkurence a jeho přínosy pro zákazníka. Může se jednat o inovativní pojetí produktu, funkční zdokonalení nebo i výjimečně příznivou cenu. Do finále kategorie Home se probojovalo celkem 5 z přihlášených výrobků.

Produkty mohly být na tuzemský trh uvedeny nejdříve 15. srpna.

„Vynikající umístění Miniboxu, s nímž Xerox ČR vstoupil do zcela nového segmentu produktů, je pro nás signálem, že šlo o správné rozhodnutí. Česká republika je pro tento produkt pilotním trhem a pokud zde bude úspěšný, rozšíří se jeho výroba a prodej i do dalších zemí, kde Xerox působí,“ říká Radek Briška, produktový manažer společnosti Xerox ČR. „První místo v rámci ocenění IT produkt roku je proto pro naše potencionální zákazníky důležitou zprávou o přínosech a inovativnosti tohoto produktu,“ dodává.

Do soutěže mohli produkty přihlásit jejich výrobci, distributoři nebo zplnomocnění zástupci. Mohlo se jednat o jakékoliv zařízení, software, řešení nebo službu z oblasti informačních a komunikačních technologií, jež lze využít pro podnikání. Produkty pro domácnosti měly svou speciální kategorii Home.

Více informací o soutěži IT produkt roku naleznete na http://itproduk­t.cw.cz/.

Xerox Czech Republic prodává publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Více informací o firmě Xerox naleznete na adrese www.xerox.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).