Hlavní navigace

MIRKA ČEJKOVÁ SE VRACÍ NA TELEVIZNÍ OBRAZOVKU V NOVÉM MAGAZÍNU PRIMA TV EXTRA

[Tisková zpráva] Televize Prima nabídne televizním divákům od pondělí 17. dubna další programovou novinku. Magazín reportáží EXTRA se bude od tohoto data objevovat v programu televize Prima denně mimo neděle vždy v čase od 19:15 hodin. Moderovat bude Mirka Čejková.

Sdílet

Půjde o atraktivní bulvárně-reportážní magazín, určený nejširšímu spektru diváků. Náplní magazínu budou zajímavé reportáže s velmi širokou paletou témat. Budeme přinášet takové náměty, na které v běžném zpravodajství nezbývá čas ani prostor. Nebudou chybět reportáže o zajímavých společenských událostech, kuriozitách, dramatických osudech známých i neznámých lidí, reportáže ze záchranných i zásahových akcí, unikátní lékařské zákroky, střípky ze života celebrit či neobvyklé situace a události z celého světa. „Magazín EXTRA se bude pohybovat na rozhraní zpravodajství a bulváru, rádi bychom nabídli našim divákům obsahovou pestrost, moderní dynamický pořad, který bude mít spád, reportáže vážné i nevážné, chceme, aby nechyběl vtip a nadsázka,“ říká Petr Nezval, šéfredaktor vlastní tvorby Prima TV.

Reportáže bude televize Prima získávat dvěma způsoby – bude točit vlastní z domácího prostředí a pro zahraniční témata využívat zahraniční agentury – zejména RTL Explosiv.

„Existují čtyři základní oblasti, kterých by se reportáže měly dotýkat – zajímavé osudy, společenské události, dramata – situace, při nichž se tají dech, a život celebrit. Samozřejmě i mnohé další,“ přibližuje obsahovou náplň Petr Nezval.

EXTRA bude moderovaný pořad. Televize Prima bude na tomto projektu spolupracovat s Mirkou Čejkovou. „Jsem velmi rád, že jsme se na spolupráci domluvili právě s Mirkou Čejkovou. Mirka je profesionálka a je prototypem moderátorky, jakou jsme si pro náš magazín představovali. Má bohaté zkušenosti nejen ze zpravodajství a není jí cizí ani vtip a nadsázka,“ říká Petr Nezval.

„Do budoucna bude mít magazín EXTRA moderátory dva, naše představa je taková, že se budou střídat. Momentálně hledáme Mirce kolegu či kolegyni,“ dodává Petr Nezval.

A jak se na své působení na Prima TV těší Mirka Čejková? „Moderovala jsem zprávy, talk show, life pořady, magazíny i soutěže.Takže Extra do toho zapadá. Těším se na profesionální spolupráci a na tým lidí, kteří vědí, co od pořadu chtějí i jak ho připravit, a to, bohužel, dnes není všude samozřejmostí.“

Vysílání:
Od 17. dubna 2006 Denně mimo neděli od 19:15 hodin
Stopáž 26 minut Moderuje Mirka Čejková
Dramaturg Zdeněk Pokorný