Hlavní navigace

Společnost Mironet dodává technické vybavení pro výstavy FOR FAMILY 2009 a Motocykl 2009.

[Tisková zpráva] Společnost Mironet dodává technické vybavení pro výstavy FOR FAMILY 2009 a Motocykl 2009.

Sdílet

Společnost Mironet opět, jako každý rok, zahrnuje do svého plánu i technickou podporu zajímavých a důležitých výstav pro odborníky i širokou veřejnost.

Rok 2009 zahájí spoluprací s výstavami FOR FAMILY 2009 a Motocykl 2009. Prvně jmenovaná proběhne ve dnech 5. –8. března 2009 v Pražském veletržním areálu v Letňanech. Jedná se o soubor veletrhů pro bydlení, rodinu a volný čas. Společnost Mironet zajišťuje přímo v areálu internetovou kavárnu se sedmi PC, dále press a business centrum s dohromady deseti počítači. Každý z počítačů je samozřejmě připojen k internetu a také tiskárně.

Dále zajišťuje Mironet i technickou podporu vystavovatelům.

Motocykl 2009, 13. ročník mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství, probíhá 11. –15. března 2009 na Výstavišti Praha – Holešovice. Mironet zde figuruje jako partner A Spirit a.s., poskytuje 15 počítačů s připojením na internet jako technickou podporu a připravil pro nově registrované soutěž o týdenní zapůjčení motocyklu k osobnímu použití.

„Technické zázemí výstav je pro nás dlouhodobým projektem oboustranně prospěšné spolupráce s vystavovateli a organizátory veletrhů. Naše internetové kavárny jsou u návštěvníků oblíbené a doprovodné soutěže se také těší vysoké účasti. Profesionální zajištění presscenter je pak, díky našim dlouholetým zkušenostem, samozřejmostí,“ dodává Ing. Robert Novotný, generální ředitel společnosti Mironet.