Hlavní navigace

Společnost Mironet dodává technické vybavení pro výstavy FOR FAMILY 2009 a Motocykl 2009.

[Tisková zpráva] Společnost Mironet dodává technické vybavení pro výstavy FOR FAMILY 2009 a Motocykl 2009.

Sdílet

Společnost Mironet opět, jako každý rok, zahrnuje do svého plánu i technickou podporu zajímavých a důležitých výstav pro odborníky i širokou veřejnost.

Rok 2009 zahájí spoluprací s výstavami FOR FAMILY 2009 a Motocykl 2009. Prvně jmenovaná proběhne ve dnech 5. –8. března 2009 v Pražském veletržním areálu v Letňanech. Jedná se o soubor veletrhů pro bydlení, rodinu a volný čas. Společnost Mironet zajišťuje přímo v areálu internetovou kavárnu se sedmi PC, dále press a business centrum s dohromady deseti počítači. Každý z počítačů je samozřejmě připojen k internetu a také tiskárně.

Dále zajišťuje Mironet i technickou podporu vystavovatelům.

Motocykl 2009, 13. ročník mezinárodní výstavy motocyklů a příslušenství, probíhá 11. –15. března 2009 na Výstavišti Praha – Holešovice. Mironet zde figuruje jako partner A Spirit a.s., poskytuje 15 počítačů s připojením na internet jako technickou podporu a připravil pro nově registrované soutěž o týdenní zapůjčení motocyklu k osobnímu použití.

„Technické zázemí výstav je pro nás dlouhodobým projektem oboustranně prospěšné spolupráce s vystavovateli a organizátory veletrhů. Naše internetové kavárny jsou u návštěvníků oblíbené a doprovodné soutěže se také těší vysoké účasti. Profesionální zajištění presscenter je pak, díky našim dlouholetým zkušenostem, samozřejmostí,“ dodává Ing. Robert Novotný, generální ředitel společnosti Mironet.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).