Hlavní navigace

Miroslav Čepický je novým mluvčím Vodafonu; Filip Hrubý povede oddělení Corporate Communication.

[Tisková zpráva] 22. září 2008 - Novým tiskovým mluvčím Vodafonu ČR se stal Miroslav Čepický, ve funkci nahradil Filipa Hrubého, který nově povede oddělení Corporate Communication Vodafonu ČR.

Sdílet

Na pozici senior manažera Corporate Communication bude Hrubý odpovědný za PR a korporátní komunikaci Vodafonu, aktivity v oblasti společenské odpovědnosti a působení Nadace Vodafone ČR.

Miroslav Čepický (32) je ve Vodafonu od roku 2007 na pozici zástupce tiskového mluvčího. Před nástupem do Vodafonu působil jako tiskový mluvčí portálu Centrum.cz, editor zpravodajství serveru Aktuálně.cz a ekonomický redaktor Hospodářských novin. Vystudoval regionalistiku a ekonomickou žurnalistiku na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Filip Hrubý (33) pracuje v oddělení korporátní komunikace Vodafonu od roku 2005, od roku 2007 jako tiskový mluvčí. Předtím byl odpovědný za PR komunikaci produktů a služeb pro firemní zákazníky a realizaci dokumentárního seriálu Dvanáct odvážných, oceněného jako nejlepší business PR projekt Asociací PR agentur. Podílel se na založení Nadace Vodafone ČR a je místopředsedou její správní rady. Před nástupem do Vodafonu působil na komunikačních pozicích ve společnosti Člověk v tísni, v agentuře Key production a v České televizi. Vystudoval sociologii na Filosofické fakultě University Karlovy.