Hlavní navigace

Miroslav Müller se stal novým Solution Managerem společnosti LBMS

[Tisková zpráva] Počátkem září byl uveden do pozice Solution Manager pro řešení z oblasti projektového řízení společnosti LBMS Ing. Miroslav Müller.

Sdílet

Svou profesní kariéru začal Miroslav Müller jako programátor v Podniku výpočetní techniky. Po roce 1989 zastával ve společnosti PVT roli vedoucího oddělení projekce programování, byl hlavním analytikem IT a v posledních letech působil jako vedoucí oddělení metodické podpory a konzulant IT. Podílel se na projektu automatizace systému klientské obsluhy v IPB nebo na vzniku informačního systému Střediska cenných papírů. Publikoval několik knih, např., společně s paní Hanou Kanisovou, titul „UML srozumitelně“ nebo překlad knihy A.Cockburna „Use Cases“.

Svůj nástup do společnosti LBMS okomentoval Miroslav Müller slovy: „ Vždy jsem se snažil hledat systematická řešení v oblasti projektového řízení, sbírat zkušenosti z realizovaných projektů a uplatňovat je jako výhodu na dalších projektech. Ve své praxi jsem již v minulosti využíval služby a řešení společnosti LBMS. Nyní jsem v této společnosti dostal prostor pro rozvoj řešení a služeb pro oblast projektového řízení. Mým cílem je stát se součástí skvěle fungujícího, efektivního týmu s výborným renomé a využít všech svých schopností k dosažení strategických cílů společnosti.“