Hlavní navigace

Miss Internet již posedmé

[Tisková zpráva]

Sdílet

Miss Internet již posedmé

V minulých dnech byly oficiálně spuštěny stránky soutěže Miss Internet 2003. Dívky splňující podmínky se mohou přihlásit vyplněním formuláře na adrese www.cybermiss.cz.

Duchovní otec a majitel výhradních práv tohoto klání pro ČR letos pověřil organizací a mediální prezentací soutěže skupinu společností pod názvem InterBIS (www.interbis.cz). Hlavním a nejdůležitějším úkolem této skupiny bude nyní zajistit partnery soutěže a její dostatečnou propagaci. Miss Internet již u nás má svou tradici a proto se i v letošním roce počítá s velkým zájmem nejen ze strany uživatelů internetu, který rok od roku stoupá (podle statistik bylo při posledním ročníku na stránkách téměř dva a půl milionu návštěvníků), ale také ze strany dívek a žen, které se do soutěže přihlásí. Tím jen potvrdí známý fakt – internet již dávno není doménou mužské části populace a to je dobře.

Začátkem října proběhly poslední úpravy stránek a příprava na registraci uchazeček i následné hlasování uživatelů. Nyní pracuje skupina InterBIS na oslovení a výběru sponzorů a mediálních partnerů.

Podmínky pro přihlášení do soutěže jsou nastaveny tak, aby šanci na účast měly opravdu všechny zájemkyně, neboť tak bude naplněna hlavní myšlenka – propagace internetu a zvyšování počítačové gramotnosti u nás. Soutěžící musí být žena nebo dívka starší 15 let, která se podílí na zajímavém internetovém projektu nebo pracuje ve společnosti, která takový projekt realizuje a zároveň se neumístila na některém z prvních tří míst v minulých ročnících.