Hlavní navigace

Mistři hazardu a slídilové

[Tisková zpráva] SOBOTA - V sobotu 7. srpna se vkradou od 20.15 hod na televizní obrazovku s logem Prima COOL Slídilové. Hlavní hrdina Martin Bishop vede tým počítačových expertů, kteří se nabourávají do informačních systémů klientů, odhalují nedostatky v jejich zabezpečení a nechávají si za to platit. Jednoho dne se však stanou terčem vydírání a zapletou se do tajné loupeže nebezpečného stroje. Když však zjistí, k čemu ukradená věc slouží, a že zákazníci jen předstírali svou identitu, rozhodnou se vzít spravedlnost do svých rukou. Snímek Slídilové se může pochlubit kromě napínavého a vtipného scénáře také hvězdným hereckým obsazením (Robert Redford, Sidney Poitier aj.).

Sdílet

Na milovníky sci-fi hororů čeká od 22.25 hod cool movie Věž. První den v nové práci Tonyho začíná nešťastně – omylem si zabouchne dveře bytu. K jejich otevření použije nový bezpečnostní průkaz. To se mu však vymstí, protože karta se poškodí. V supermoderní budově firmy, kterou kompletně řídí počítač, je pak Tony identifikován ne jako nový zaměstnanec, ale jako vetřelec. Mladíkovi nezbývá nic jiného než uniknout důmyslnému smrtícímu systému. Podaří se mu oklamat nadčasovou technologii?

NEDĚLE
Neděle přitáhne od 20.15 hod k televizi všechny, co mají rádi dobrodružství i zábavu v jednom. Snímek Mistři hazardu vypráví o dvou bratrancích, kteří jsou postrachem čtvrti – jezdí v super autě, kouří marihuanu a často balancují na hraně zákona. Stejně neurvalá je i jejich sestřenice Daisy, která si umí udělat se svými ctiteli hned pořádek. Jak to dopadne, když se tahle divoká parta vydá do boje proti místnímu vlivnému šéfovi? Zajímavostí je, že na roli servírky Daisy byly kandidátkami mimo jiné i Britney Spearsová nebo Mandy Moorová. Roli však nakonec získala Jessica Simpsonová, pro niž byla postava Daisy vůbec první větší filmovou rolí vůbec.

V noci se od 22.05 hod bude na TV Prima COOL válčit ve snímku Ztracený prapor, který představí jednu z nejodvážnějších akcí historie první světové války. Oddíl majora Whitleseyho se dostane do situace, kdy je v hustých lesích obklíčen německým vojskem. To vše bez jídla, zásob a možnosti dát zprávu spojencům. Na výběr jsou v tu chvíli dvě možnosti: vzdát se, nebo zemřít. Major Whitlesey však není smířen ani s jednou variantou. Film o šokujícím hrdinství je natočen podle skutečné události, která se odehrála v Argonském lese. Major Whitlesey byl posléze povýšen a dekorován Medailí cti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).