Hlavní navigace

MITON spouští Spa.cz

[Tisková zpráva] Česká internetová firma Miton spustila nový web Spa.cz, který se bude zaměřovat na lázeňská ubytování a wellness balíčky. V loňském roce vydali Češi na lázeňské pobyty celkem 3 331,3 milionu Kč a realizovali 434 900 lázeňských pobytů. Z celkové částky bylo 1 964,1 milionu Kč vynaloženo na lázeňské pobyty v České republice.

Sdílet

Spa.cz nabízí uživatelům online katalog lázeňských zařízení s možností objednat si lázeňské a wellness balíčky, zároveň zajistí veškerou administrativu spojenou s objednávkou. „Pokud si uživatel vybere konkrétní místo nebo wellness program, odešle poptávku a nechá na nás, abychom zjistili veškeré detaily spojené s vybraným pobytem, jako je dostupnost nebo rezervace hotelu,“ říká Jan Davídek ze společnosti Miton a dodává: „Pokud nabídka nesplňuje nějaký konkrétní požadavek zájemce, pokusíme se najít alternativní nabídku nebo vhodný balíček služeb.“ Potenciálním zákazníkům bude k dispozici call centrum.

Katalog zatím obsahuje lázeňská zařízení v České republice a jejich nabídka bude postupně doplňována. V druhé půlce roku 2008 bude web rozšířen o slovenská lázeňská zařízení. Strategie firmy předpokládá zapojit do projektu také lázeňská zařízení v Maďarsku, Rakousku a Německu.

Poskytovatelé lázeňských zařízení se mohou na webu Spa.cz bezplatně zaregistrovat a nabízet jeho prostřednictvím ubytování nebo balíčky služeb.

Spa.cz se řadí do rodiny webů společnosti Miton zaměřených na ubytování. Kromě webu Turistik.cz, který je zaměřen na vyhledávání a rezervace ubytování střední a nižší kategorie, a webu Hotel.cz, který nabízí vyhledávání ubytovacích zařízení s lepším standardem, zprostředkovává Spa.cz nabídku ubytování další cílové skupině – lázeňským hostům. Weby společnosti Miton, které se zaměřují na nabídku online ubytování – Hotel.cz, Turistik.cz a Spa.cz, navštíví denně až 20 000 uživatelů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).