Hlavní navigace

Mladší o pár let: Kvůli proměně se vzdám i práce!

[Tisková zpráva] „Vybrali jste si mě na totální proměnu? Tak to dám výpověď v práci, ať mám na takovou životní příležitost dostatek času!” říká s radostí Eva Vavřičková, hlavní hrdinka šestého dílu jedinečné omlazovací show! Nezklamou odborníci na estetiku její obrovská očekávání?

Doba čtení: 1 minuta

Paní Eva hodnotí svůj zjev velice negativně. Připadá si, že vypadá jako babička. Tou být rozhodně ještě nechce, i když už má vnučku. Doufá tedy, že jí profesionálové z řad lékařů a vizážistů navrátí k životnímu elánu také mladší vzhled. Myslí si dokonce, že díky jejich zásahům může omládnout až o 20 let. Opravdu se tak razantní proměna podaří?

Na své zdraví paní Eva příliš nehledí. Sama tvrdí, že v mládí chodila neustále na večírky a tancovačky, nevyhýbala se alkoholu ani cigaretám. Teď už se sice zklidnila, ale stále na životní styl příliš nedbá. Věří totiž, že má v genech dlouhověkost, protože její maminka je čilá devadesátnice. Potvrdí, nebo vyvrátí tuto domněnku výsledky v síni pravdy? Bude muset paní Eva přiznat omyl?

Život se s touto hrdinkou omlazovací proměny také zrovna nemazlil – většina blízkých kamarádek jí zemřela. Proto paní Eva věří, že jakmile bude mít nový obličej, začne znovu, třeba i s novým přítelem.

Sledujte proměnu aktivní paní, která touží po krásnějším obličeji a novém životním začátku, již v pondělí 7. února ve 21.20 na Primě!