Hlavní navigace

Mladší o pár let: Kvůli proměně se vzdám i práce!

[Tisková zpráva] „Vybrali jste si mě na totální proměnu? Tak to dám výpověď v práci, ať mám na takovou životní příležitost dostatek času!” říká s radostí Eva Vavřičková, hlavní hrdinka šestého dílu jedinečné omlazovací show! Nezklamou odborníci na estetiku její obrovská očekávání?

Sdílet

Paní Eva hodnotí svůj zjev velice negativně. Připadá si, že vypadá jako babička. Tou být rozhodně ještě nechce, i když už má vnučku. Doufá tedy, že jí profesionálové z řad lékařů a vizážistů navrátí k životnímu elánu také mladší vzhled. Myslí si dokonce, že díky jejich zásahům může omládnout až o 20 let. Opravdu se tak razantní proměna podaří?

Na své zdraví paní Eva příliš nehledí. Sama tvrdí, že v mládí chodila neustále na večírky a tancovačky, nevyhýbala se alkoholu ani cigaretám. Teď už se sice zklidnila, ale stále na životní styl příliš nedbá. Věří totiž, že má v genech dlouhověkost, protože její maminka je čilá devadesátnice. Potvrdí, nebo vyvrátí tuto domněnku výsledky v síni pravdy? Bude muset paní Eva přiznat omyl?

Život se s touto hrdinkou omlazovací proměny také zrovna nemazlil – většina blízkých kamarádek jí zemřela. Proto paní Eva věří, že jakmile bude mít nový obličej, začne znovu, třeba i s novým přítelem.

Sledujte proměnu aktivní paní, která touží po krásnějším obličeji a novém životním začátku, již v pondělí 7. února ve 21.20 na Primě!