Hlavní navigace

Mladší o pár let: Nechci vypadat starší, než se cítím

[Tisková zpráva] Paní Vlastimila Kubínová je duchem mnohem mladší než její vzhled. Věří dokonce, že jí vizážisti a lékaři dokážou změnit tak, aby vypadala na 35 let. Jsou její požadavky opravdu splnitelné?

Sdílet

Paní Vlastimila se cítí o 10 let mladší, než ve skutečnosti je. Bojí se stárnutí – přímo ji děsí. Ráda se proto obklopuje mladými lidmi a pokukuje i po mladším partnerovi. Z čeho plyne její strach ze stárnutí a snaha zůstat věčně mladá?

Když si chce zvednout sebevědomí, jde do posilovny, kde muži vychvalují její figuru. Běhá a cvičí třikrát týdně. Věří, že kdyby si vylepšila obličej, na kterém je znát únava, nikdo by jí nehádal skutečný věk – tvář by omládla a ladila s mladě vypadající postavou. Proč je paní Vlastimila v obličeji tak ztrhaná?

Kvůli rodinným problémům má totiž dvě zaměstnání. Provoz na směny s sebou navíc nese nepravidelný životní rytmus, což se na jejím vzhledu během let podepsalo. Paní Vlastimila nikdy nekouřila, ale pracuje v zakouřeném prostředí. Také stravování a spánek podřídila nepříznivým podmínkám. Nenakládá si toho příliš? Co prozradí nemilosrdná síň pravdy?

A co by si na sobě Vlastimila přála změnit nejvíc? Sledujte omlazení náruživé sportovkyně již v pondělí 14. února ve 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).