Hlavní navigace

Mladší o pár let: Nové poprsí pro paní Evu?

[Tisková zpráva] Paní Eva má za sebou vážné zdravotní problémy, které jí způsobily velký stres. Proto za poslední roky zestárla. Přála by si však navrátit dřívější krásu a mladší vzhled. Jako podporu si s sebou vzala partnera Petra. Splní se páru sen o lepší vizáži?

Sdílet

Eva Lanzingerová v minulosti absolvovala několik operací a docela zchátrala. Mimo jiné jí lékaři byli nuceni odebrat část prsou, aby předešli vzniku rakoviny. Zákroky paní Evu oslabily fyzicky a podepsaly se také na jejím psychickém stavu. Mít nové poprsí je proto jejím velkým snem. Budou lékaři takovému zákroku nakloněni? A co řeknou odborníci na genetická vyšetření?

Paní Eva nemůže příliš sportovat a přiznává, že mezi její zlozvyky patří pití kávy a kouření cigaret. V poslední době však o sebe začala trochu pečovat, chodí na kosmetiku a ke kadeřníkovi. Když se ale chce nalíčit, začnou jí slzet oči. Jak takový problém vyřešit?

Kvůli tomu, jak vypadá, je někdy paní Eva rozladěná, a dokonce pláče. Potřebuje psychickou podporu, kterou našla v partnerovi Petru Bajgarovi. Ten se rozhodl, že jí při proměně vizáže bude stát po boku. Sám o sebe moc nepečuje a potřeboval by hlavně spravit nezdravé zuby a odstranit vrásky.

Podpořit pár v cestě za lepším vzhledem můžete již v pondělí ve 21. února od 21.20 na Primě!