Hlavní navigace

Mladší o pár let: Pečovala o jiné a teď je řada na ní!

[Tisková zpráva] Paní Zuzana Rambousková se diví, proč jí okolí hádá víc, než jí ve skutečnosti je. Sama si totiž na svůj věk nepřipadá. Proč jí tedy ostatní hádají víc? A kdo z rodiny pro ni nakonec bude největší motivací k zázračné proměně vizáže?

Sdílet

Paní Zuzana je sice už dvojnásobnou babičkou, je však zároveň maminkou šestileté Zuzanky. A právě kvůli ní si přeje vypadat o pár let mladší. Když jde totiž s dcerou ven, ostatní si myslí, že jde o babičku, a ne maminku. Proto je jejím tajným snem vypadat na 40 let. Splní jí lékaři a vizážisti odvážný požadavek?

I když pracuje paní Zuzana jako pečovatelka, sobě paradoxně příliš času nevěnuje. Kouří a nedodržuje zdravou životosprávu. Nejraději má českou kuchyni, ráda a hodně jí, vaří a peče. Připadá si tlustá a diety nepomáhají. Kde dělá zásadní chybu?

V obličeji si paní Zuzana přeje upravit víčka a zuby. Zuby má sice vlastní, ale trápí ji rozsáhlá parodontóza. Pro jaké zákroky se nakonec lékaři rozhodnou? A co prozradí výsledky genetických testů?

Nenechte si ujít proměnu babičky v maminku již ve čtvrtek 3. března ve 22.15 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).