Hlavní navigace

Mladší o pár let: Vyhořelé zdravotní sestry

[Tisková zpráva] Vypadat, a hlavně cítit se, znovu o něco mladší a svěžejší by si přály dvě vyhořelé zdravotní sestry Julie Hovorková a Ivana Šustrová. Podaří se jim díky péči odborníků a nové vizáži začít také nový život?

Sdílet

Julie i Ivana spoustu let tvrdě pracovaly a své práci obětovaly vše – dokonce i zdraví a psychickou vyrovnanost. „Chtěly jsme být perfektní a jít ostatním vždy příkladem, až jsme se z toho zhroutily a na dva roky se odepsaly,” přiznávají obě smutně. Dnes se totiž potýkají s únavovým syndromem. Jak dokáže tento stav ovlivnit zdraví a vzhled jedince? A co si pod tím představit?

„Když je duše nemocná, nejdřív to dá najevo tělo,” popisuje Ivana, která je v této oblasti paradoxně proškolená. Únavový syndrom ji nakonec docela vyřadil z běžného pracovního života, stejně jako její dlouholetou kamarádku Julii.

Právě kvůli ní se Ivana rozhodla také podstoupit proměnu vizáže – chce své přítelkyni pomoct k novému začátku. Sama o sobě si myslí, že poradit se vzhledem ani nepotřebuje. Potvrdí jí její domněnku, že je vše v pořádku, také odborníci?

Uzavření se před světem se na dámách těžce podepsalo. Přestaly se o sebe starat a ztratily motivaci ke změně. Bude omlazovací show právě tím správným vykročením do budoucna?

Držet palce unaveným zdravotním sestřičkám můžete již ve čtvrtek 27. ledna od 21.05 hod. na Primě!