Hlavní navigace

Mladší o pár let: Vyhořelé zdravotní sestry

[Tisková zpráva] Vypadat, a hlavně cítit se, znovu o něco mladší a svěžejší by si přály dvě vyhořelé zdravotní sestry Julie Hovorková a Ivana Šustrová. Podaří se jim díky péči odborníků a nové vizáži začít také nový život?

Sdílet

Julie i Ivana spoustu let tvrdě pracovaly a své práci obětovaly vše – dokonce i zdraví a psychickou vyrovnanost. „Chtěly jsme být perfektní a jít ostatním vždy příkladem, až jsme se z toho zhroutily a na dva roky se odepsaly,” přiznávají obě smutně. Dnes se totiž potýkají s únavovým syndromem. Jak dokáže tento stav ovlivnit zdraví a vzhled jedince? A co si pod tím představit?

„Když je duše nemocná, nejdřív to dá najevo tělo,” popisuje Ivana, která je v této oblasti paradoxně proškolená. Únavový syndrom ji nakonec docela vyřadil z běžného pracovního života, stejně jako její dlouholetou kamarádku Julii.

Právě kvůli ní se Ivana rozhodla také podstoupit proměnu vizáže – chce své přítelkyni pomoct k novému začátku. Sama o sobě si myslí, že poradit se vzhledem ani nepotřebuje. Potvrdí jí její domněnku, že je vše v pořádku, také odborníci?

Uzavření se před světem se na dámách těžce podepsalo. Přestaly se o sebe starat a ztratily motivaci ke změně. Bude omlazovací show právě tím správným vykročením do budoucna?

Držet palce unaveným zdravotním sestřičkám můžete již ve čtvrtek 27. ledna od 21.05 hod. na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).