Hlavní navigace

MLB a WNBA All-Star Game opět na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Na tento týden si Galaxie sport připravila pro své diváky dvě opravdové lahůdky - MLB All-Star Game a WNBA All-Star Game. Tato exhibiční utkání jsou v každém sportu velkým svátkem a diváckou show a vy u nich můžete být s Galaxií sport v přímém přenosu u toho!

Sdílet

Pořadatelství 78. ročníku MLB All-Star Game se zhostí kalifornské město San Francisco. V úterý 10. července se na stadionu AT&T Park představí ti nejlepší hráči současné Major League. Hlasování fanoušků opanovali zástupci Detroitu a New Yorku Mets. V základních sestavách se představí hned tři hráči z každého týmu. V dresu Americké ligy se mohou diváci těšit například na Alexe Rodrigueze, Davida Ortize nebo Ichira Suzukiho. Na druhé straně se za Národní ligu představí Prince Fielder, Jose Reyes či Barry Bonds. Přestože jde pouze o exhibiční zápas, vítěz Utkání hvězd má právo věnovat celku ze své ligy výhodu domácího prostředí ve Světové sérii.

Nenechte si ujít nejočekávanější zápas roku a skvělou baseballovou show na Galaxii sport. Přímý přenos, který okomentuje Vojtěch Bidrman, začíná v noci z úterý 10. na středu 11. července v 02:30 hodin našeho času!

Po roce se opět na obrazovky Galaxie sport vrací přímý přenos z Utkání hvězd nejprestižnější ženské basketbalové ligy WNBA. Exhibiční utkání All-Star Game, ve kterém se již tradičně utkají největší hvězdy Západní a Východní konference, je jakýmsi vyvrcholením mnoha doprovodných akcí, které tento týden probíhají v hlavním městě Spojených států amerických Washingtonu, D.C.. Fanoušci WNBA se mohou těšit na hlavní opory mistrovského týmu Detroit Shock včetně dcery Karla Malonea Cheryl Ford anebo loňské hvězdy Gambrinusu Brno Deanny Nolan. Ve výběru západu zase nebude chybět skvělá Australanka Lauren Jackson či pivotka pražského USK Jannel Burse.

Přímým přenosem Vás provede komentátor Galaxie sport Petr Janouch. Sledujte Utkání hvězd v neděli 15. července ve 21:35 hodin našeho času na Galaxii sport!