Hlavní navigace

MMD nabízí nový ultratenký displej Philips 234CL2SB

[Tisková zpráva] Brno, 22. 11. 2010 – Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nový ultratenký LED monitor Philips 234CL2SB. Plochý displej o tloušťce pouhých 12,9 mm je přímo předurčen stát se elegantním doplňkem každého interiéru. Hlavní výhodou modelu z řady Blade jsou však jeho mimořádné funkce – uchovávání přirozených barev, neuvěřitelně bohaté detaily černé, minimální odezva, HDMI pro Full-HD a širokoúhlý obraz formátu 16:9.

Sdílet

Brno, 22. 11. 2010 – Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nový ultratenký LED monitor Philips 234CL2SB. Plochý displej o tloušťce pouhých 12,9 mm je přímo předurčen stát se elegantním doplňkem každého interiéru. Hlavní výhodou modelu z řady Blade jsou však jeho mimořádné funkce – uchovávání přirozených barev, neuvěřitelně bohaté detaily černé, minimální odezva, HDMI pro Full-HD a širokoúhlý obraz formátu 16:9.

Monitor 234CL2SB splňuje nároky kladené na nejnovější generaci moderních displejů – elegantní provedení, ekologickou šetrnost, technologickou kvalitu a uživatelskou dostupnost.

Díky svému ultratenkému displeji je ideálním doplňkem každého bytu. Provedení Slim CCFL a šířka jen 12,9 mm umožňuje uživatelům ušetřit v domácnostech velký prostor.

Výroba monitoru splňuje velmi přísná ekologická kritéria. Všechny plastové součásti jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Efektivita provozu byla testována prestižní americkou certifikací Energy Star 5.0, jež garantuje jen minimální ztráty celého zařízení. K ocenění stačí, když monitory nemají příkon vyšší než 1 watt – pro všechny moderní Philips displeje však platí, že nedosahují příkonu ani 0,5 W.

Nejnovější řada monitorů Philips zaručuje maximální uživatelský komfort. Funkce SmarTouch zajišťuje jednoduché a intuitivní ovládání pomocí vestavěných senzitivních tlačítek, odezva 2 ms umožňuje hraní nejnáročnějších počítačových her s dokonalou přesností, rozlišení 16:9 garantuje skvělé filmové zážitky bez černých pruhů. Kontrast modelu 234CL2SB je 20 000 000:1, což umožňuje zachytit dokonalé detaily černé.

Přednosti displeje 234CL2SB

  • Odezva 2ms – funkce Turbo mode zajišťuje minimální odezvu
  • SmartContrast 20 000 000:1 – nejvyšší rozlišení s dokonalými barvami
  • Ekologické materiály – vyrobeno z ekologicky šetrných materiálů
  • Energy Star 5.0 – americká certifikace osvědčující vysokou efektivitu displeje
  • SmartTouch – inteligentní senzitivní ikony, kterými lze monitor ovládat
  • Širokoúhlý poměr stran 16:9 – zajišťuje dokonalý komfort pro milovníky videí a her

Technické parametry modelu 234CL2SB:
Typ LCD panelu: TFT-LCD
Optimální rozlišení: 1920×1080 při 60 Hz
Úhlopříčka: 23“
Spotřeba: 24 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu: 16:9
Odezva: 2 ms
Jas: 250 cd/m2
SmartContrast: 20 000 000:1
Hmotnost: 2,89 kg
Doporučená min. EU cena: 3708 Kč bez DPH

Chcete-li se o těchto monitorech dozvědět více, navštivte stránky www.mmd-p.com/ .

O MMD
MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution a SWS. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.