Hlavní navigace

MMS bude opět zastupovat rádia sítě Hey

[Tisková zpráva] Společnost Media Marketing Services (MMS) bude od ledna 2008 obchodně zastupovat všech pět rozhlasových stanic sítě Hey. Jedná se o regionální stanice Hey Ostrava, Hey Brno, Hey Praha, Hey Profil (Pardubice) a Hey Sever (Liberec). Týdenní poslechovost těchto stanic přesahuje podle posledního RadioProjektu (1. 4. – 30. 9. 2007) čtvrt milionu lidí.

Sdílet

„Jsme rádi, že se nám podařilo uzavřít dohodu o zastupování rádií sítě Hey,“ říká k tomu Daniel Sedláček, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Media Bohemia. „Poté, co jsme koncem loňského roku podepsali smlouvu o zastupování rádií skupiny MAFRA a exkluzivním zastupování stanic Ruby a Haná, dnes MMS na trhu zastupuje prakticky všechna regionální rádia, s výjimkou tří stanic, které jsou vlastnicky propojeny s celoplošnými rádii,“ dodává D. Sedláček.

„Navázání spolupráce s MMS považujeme za logický krok, kterým rádia sítě Hey chtějí zhodnotit svoji pozici na rozhlasovém trhu,“ komentuje uzavření dohody Lukáš Texl, ředitel společnosti Hey Média, s.r.o.

Podpisem smlouvy se sítí Hey se počet rozhlasových stanic zastupovaných MMS rozrostl na 60. Podle výše zmíněného RadioProjektu tak podíl MMS na trhu dále vzroste, a to na 44,1 %.

MEDIA MARKETING SERVICES a.s. (MMS) je nejsilnějším rozhlasovým mediazastupitel­stvím v ČR. Na národním reklamním trhu zastupuje 60 lokálních a regionálních rozhlasových stanic sdružených v rozhlasové síti MMS Radio Network. Výnosy z národní reklamy, které zastupovaným stanicím MMS dodává, jsou důležitým zdrojem pro jejich fungování a rozvoj. Podle nejnovějších průzkumů poslechovosti (Radio Projekt 1. 4. – 30. 9. 2007, populace 12–79 let) poslouchá rádia ze sítě MMS Radio Network 4.928.000 pos­luchačů týdně. Podíl rádií sítě MMS Radio Network na celkové poslechovosti činí 44,1 %. MMS je součástí mediální skupiny Media Bohemia, která se vlastnictvím obchodních podílů v provozovatelích rozhlasového vysílání účastní na vysílání 26 regionálních a lokálních rozhlasových stanic. Více informací na www.mms.cz.

Skupina Media Bohemia
Nejsilnější ryze česká mediální skupina, jejíž společnosti na trhu působí už od roku 1995 (založení Media Marketing Services s.r.o.) a dnes vlastní 26 regionálních a lokálních rádií. Vedle akciové společnosti Media Bohemia a mediazastupitelství MMS patří do skupiny i společnosti Impression Media (internetové mediazastupitel­ství), Sun Media (programová, marketingová a komunikační podpora rozhlasových stanic i celého holdingu), AudioTech (zvuková produkce a postprodukce) nebo Limemedia a MediaPartner (internetové aktivity).

Pro skupinu Media Bohemia pracuje více než 600 zaměstnanců a stálých spolupracovníků. V loňském roce dosáhla konsolidovaného obratu 1,2 mld. Kč. Více informací na www.mediabohe­mia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).