Hlavní navigace

MMS bude opět zastupovat Rádio Samson

[Tisková zpráva] Společnost MEDIA MARKETING SERVICES bude od 1. prosince 2010 obchodně zastupovat další rozhlasovou stanici – plzeňské Rádio Samson. Počet zastupovaných rádií v portfoliu MMS tak vzroste na 61.

Sdílet

MMS zastupovala již dříve, avšak stanice letos v červnu přerušila terestrické vysílání poté, co jí soud zrušil licenci na základě odvolání neúspěšných účastníků licenčního řízení, v němž Rádio Samson uspělo. Stanice tak od června 2010 vysílala pouze na internetu.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, která Rádiu Samson původně licence přidělila, podala proti rozhodnutí soudu kasační stížnost, s níž uspěla. Na svém zářijovém zasedání pak RRTV znovu udělila Rádiu Samson licenci k vysílání na všech čtyřech frekvencích, na nichž vysílalo od loňského listopadu:

  • Karlovy Vary 105,0 MHz / 200 W
  • Plzeň 103,0 MHz / 200 W
  • Tachov 105,6 MHz / 200 W
  • Železná Ruda 105,6 MHz / 25 W

MEDIA MARKETING SERVICES a.s. (MMS) je dlouhodobě nejsilnějším rozhlasovým mediazastupitel­stvím v ČR. Na národním reklamním trhu zastupuje 60 lokálních a regionálních rozhlasových stanic sdružených v rozhlasové síti MMS Radio Network. Výnosy z národní reklamy, které zastupovaným stanicím MMS dodává, jsou důležitým zdrojem pro jejich fungování a rozvoj. MMS je součástí mediální skupiny Media Bohemia, která se vlastnictvím obchodních podílů v provozovatelích rozhlasového vysílání účastní na vysílání 26 regionálních a lokálních rozhlasových stanic.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).