Hlavní navigace

iDNES.cz vyhlašuje jedenáctý ročník ankety Mobil roku

[Tisková zpráva] Praha, 3. listopadu 2008 - Nejdůvěryhodnější zpravodajský portál iDNES.cz vyhlašuje jedenáctý ročník ankety Mobil roku (www.mobilroku.cz). Mobil roku je jedinečným oceněním mobilních telefonů a jejich výrobců v České republice, na které jsou nominovány nejvýraznější mobilní telefony uvedené na trh v období 1. 11. 2007 až 15. 10. 2008 v nabídce operátora nebo v oficiálním volném prodeji.

Sdílet

Odborná porota bude volit nejlepší z nominovaných telefonů ve čtyřech kategoriích:

  • Multimediální monstrum: Telefon, který umí téměř vše. Vedle samozřejmých manažerských funkcí oslní také maximální multimediální výbavou.
  • Telefon pro práci: Mobil pro toho, kdo potřebuje být neustále v kontaktu. Tyto telefony nahradí kancelář, práce na cestách pro ně není problém.
  • Stylový telefon: Výjimečný telefon pro výjimečné lidi. Tyto telefony mají samozřejmě bohatou výbavu, jejich hlavní zbraní je ovšem povedený a netradiční design.
  • Mobil pro každý den: Tyto telefony sice neoslní nejnovějšími funkcemi, pro běžného uživatele jsou ale zcela dostačující. Jejich lákadlem je i nižší cena.

Vítěze v hlavní kategorii Mobil roku 2008 určuje široká veřejnost. Čtenáři mohou hlasovat na internetové adrese www.mobilroku.cz a pomocí SMS zpráv dle kódů uveřejňovaných v denících MF DNES, Lidové noviny a METRO a v časopisech Svět mobilů, MobilHry a Yop!. Vybírají ze všech nominovaných telefonů.

Hlasování veřejnosti probíhá od 3. 11. do 25. 11., výsledky všech kategorií budou zveřejněny 3. 12. 2008.

Hlavním cílem ankety Mobil roku 2008 je prezentovat široké veřejnosti ucelený přehled novinek letošního roku a především jí zpřehlednit trh s mobilními telefony a zjednodušit všem orientaci v jednotlivých kategorií mobilů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).