Hlavní navigace

Mobility Hall na Invexu: Všechny mobilní telefony pohromadě

[Tisková zpráva]

Sdílet

Mobility Hall na Invexu: Všechny mobilní telefony pohromadě

Brno, 7. října 2004 – Oficiálním doprovodným programem letošního veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex je unikátní expozice Mobility Hall. K vidění bude více než sto mobilních telefonů, které jsou v současné době na trhu, značkové příslušenství a další zajímavé novinky z mobilního světa. Tematický projekt připravil nejprodávanější měsíčník o mobilních telefonech Mobility.

Ke všem vystaveným produktům sestavila redakce časopisu Mobility přehled nejdůležitějších parametrů. Návštěvníkům budou k dispozici vyškolené hostesky a několikrát denně také redaktoři časopisu a internetového deníku MobilMania.cz, kteří budou zodpovídat dotazy návštěvníků. Na stánku je navíc instalována plazmová obrazovka, na které bude možné shlédnout prezentaci k vystavených telefonům.

„Chceme návštěvníkům veletrhu umožnit prohlédnout si všechny mobilní telefony pohromadě a podat k nim také odborný výklad. Vzhledem k tomu, že na Invexu nemají vlastní samostatné expozice výrobci ani distributoři mobilních telefonů, bude Mobility Hall zároveň jediné místo, kde se mohou zájemci s mobilními novinkami seznámit,“ vysvětluje Marek Lutonský, šéfredaktor časopisu Mobility.

„Na letošním Invexu je zřetelný posun, kdy vystavovatelé zejména z oblasti spotřební elektroniky nesměřují své aktivity do imagových expozic, ale kladou důraz na konkrétní produktové prezentace. U výrobců mobilních telefonů je patrná účast značek spíše u doprovodných programů, jako je například herní mistrovství v Invex Game. Jsme rádi, že Invex může nabídnout koncovým uživatelům komplexní produktovou expozici právě v části Invex Home zaměřené na digitální techniku,“ dodává Petr Ondrášek, tiskový mluvčí Veletrhy Brno, a. s.

Mezinárodní veletrh informačních a komunikačních technologií Invex se koná ve dnech 11.–15. října na brněnském výstavišti. Mobility Hall najdete v pavilonu B na stánku č. 10.

Společnost Computer Press, a. s., se na Invexu prezentuje již tradičně hned několika aktivitami. Kromě Mobility Hall připravuje například také Galerii DIGI – výstavu velkoplošných fotografií českých i zahraničních profesionálních fotografů (pavilon A2).

Pro více informací a komentáře kontaktujte:

Marek Lutonský
šéfredaktor časopisu Mobility
Computer Press, a. s.
mobil: +420 777 555 535
e-mail: mailto:marek.lu­tonsky@cpress­.cz

Informace o společnosti Computer Press, a. s., lze najít na webové adrese www.cpress.cz

O společnosti Computer Press, a. s.

Computer Press, a. s., je předním českým mediálním domem, působícím v oblasti Internetu, časopisecké a knižní produkce. Posláním společnosti je přinášet svým zákazníkům kvalitní a hodnověrné informace a služby s nimi spojené, potřebné pro jejich vzdělávání, profesi, profesní rozvoj nebo i soukromý život, a přispívat tak k lepší kvalitě práce i života u nás. Tiskové zprávy společnosti Computer Press, a. s., najdete na www.cpress.cz/zpra­vy. Loga společnosti najdete na www.cpress.cz/lo­ga.asp

O časopisech Mobility a MobilMania.cz

Měsíčník Mobility je nejprodávanějším magazínem o mobilních telefonech s průměrně 36 tisíci prodanými výtisky a čteností 69 tisíc čtenářů. Internetový deník MobilMania.cz navštěvuje měsíčně v průměru 165 tisíc unikátních návštěvníků. Obě média tak oslovují každý měsíc více než 230 tisíc čtenářů – uživatelů mobilních telefonů. (Zdroje dat – prodaný náklad: průměr za 1–6/04, čtenost: Mediaprojekt 4. čtvrtletí 2003–1. čtvrtletí 2004, návštěvnost: průměr hodnoty UV z iAuditu 1–6/04.)

Informace o časopisu Mobility najdete na mobility.mobil­mania.cz

Internetový deník MobilMania vychází na adrese www.mobilmania.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).