Hlavní navigace

MOBILKING je po třech měsících na trhu největším virtuálním mobilním operátorem v Polsku

[Tisková zpráva] MOBILKING, vlastněný firmou Mobile Entertainment Company (MEC) ze skupiny Penta, se po pouhých třech měsících na trhu stal největším polským virtuálním mobilním operátorem (MVNO).

Sdílet

MOBILKING obstál na vysoce konkurenčním polském trhu vedle čtyř silných mobilních (např. Orange, T-Mobile) a dalších pěti virtuálních mobilních operátorů (např. myAvon, Carefour) a učinil tak první krok v širší strategii MECu vybudovat mezinárodní MVNO značku oslovující největší evropské trhy.

„Náš úspěch ukazuje, že na trhu je stále dost místa pro virtuálního operátora se smělými plány a schopností je realizovat a rychle dosáhnout výsledků. 45 tisíc zákazníků MOBILKINGu v Polsku je jen začátek. Naším cílem je do konce letošního roku získat 200 tisíc zákazníků,“ říká David Seibert, CEO společnosti Mobile Entertainment Company.

Strategií operátora je nabídnout pod svojí značkou MOBILKING vynikající služby a zákaznický servis vybrané cílové skupině – mužům. Tento přístup je založen na jednoduchosti, transparentnosti a na kvalitním sportovním a zábavním obsahu. MOBILKING se od svých konkurentů odlišuje přímo cílenými mobilními službami. Vynikajícím příkladem je kontroverzní zábavná komunikační kampaň, která jej při vstupu na trh rychle odlišila od ostatních konkurentů.

Klíčem k úspěchu MOBILKINGu je rozsáhlá celostátní distribuční síť poskytující snadný přístup k jeho produktům. Počet prodejních míst nabízejících startovací balíčky MOBILKINGu již v Polsku dosáhl 25 tisíc. Nacházejí se v novinových stáncích, obchodech typu convenience, prodejnách mobilních telefonů a vybraných supermarketech. MOBILKING provozuje svoje služby v Polsku prostřednictvím mobilní sítě T-Mobile International (PTC S.A.). Úspěšný start v Polsku vytváří základ pro přípravu vstupu MOBILKINGu na další evropské trhy. V současné době například jedná MEC s potenciálními hostiteli MNO ve Španělsku.

MOBILKING je po českém U:fonu druhým telekomunikačním projektem Penty. V Polsku navíc Penta rozvíjí společnost Stream Communications, která je poskytovatelem kombinovaných kabelových služeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).