Hlavní navigace

Mobilní vysokorychlostní připojení od Eurotelu využívá již přes 80 tisíc zákazníků

[Tisková zpráva] Praha, 15. května 2006 – Počet zákazníků, kteří využívají vysokorychlostní mobilní přístup k internetu překročil hranici 80 tisíc. Mobilní rychlý internet prostřednictvím technologie CDMA2000 1xEV-DO může v současnosti využívat více než 80 % obyvatel České republiky. Eurotel navíc připravuje další posílení této sítě, a to až v 53 lokalitách nyní do konce června 2006. Pro nové zákazníky je také do konce června připraven balíček zvýhodněného CDMA modemu a špičkového notebooku od společností Dell či Hewlett-Packard.

Sdílet

Bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu pomocí technologie CDMA od Eurotelu je v současnosti nejpoužívanějším a nejdostupnějším typem mobilního vysokorychlostního připojení na českém trhu. Od uvedení na trh v srpnu 2004 je k dispozici více než 80 procentům populace a využívá jej více než 80 tisíc zákazníků.

„Jsme rádi, že vidíme stále rostoucí zájem o nabídku mobilního vysokorychlostního připojení k Internetu prostřednictvím technologie CDMA“, říká Andrei Marc Torriani, výkonný ředitel pro residenční zákazníky a dodává: „plánujeme další investice a rozšiřování kapacity pokrytí, abychom zajistili kvalitu připojení pro stávající zákazníky a vytvořili podmínky pro další růst v budoucnosti.“

Atraktivní balíček: vybraný tarif, modem a notebook za výhodnou cenu
Až do konce června navíc platí nabídka inspirovaná úspěšnou vánoční akcí, která se u zákazníků setkala s mimořádnou odezvou. Pro nové zákazníky je připraven atraktivní balíček za zvýhodněnou cenu, který obsahuje modem, notebook a jeden ze dvou internetových tarifů. Aktivací tarifu Internet Pro nebo Internet Kombi na 24 měsíců a s minimálním měsíčním účtem ve výši 600 Kč po dobu jednoho roku získají zákazníci modem AnyData za 1 995 Kč a notebook od společností Dell nebo Hewlett-Packard za bezkonkurenčně nejlepší cenu. Dva atraktivní modely budou v nabídce za skvělé ceny: HP Compaq nx6110 Basic za cenu 14 999 Kč (17 849 Kč vč. DPH), kde cena zahrnuje i instalaci a nastavení. DELL Inspiron 1300 za speciální cenu 14 900 Kč (17 731 Kč s DPH) se servisem na 2 roky.

Konfigurace: Procesor Intel Celeron M 370 – 1,50 GHz, 14,1" WXGA displej, 256 MB RAM, 40 GB HDD, DVD/CD-RW,Windows XP Home

Tato nabídka platí do 30. června 2006.

Posílení kapacity sítě v 53 lokalitách
Eurotel neustále pracuje na optimalizaci pokrytí a průběžně vylepšuje kvalitu signálu. Současné posílení kapacity sítě probíhá od konce dubna do konce července v celkem 53 lokalitách po celé republice.

Praha: Praha 3, Praha 4, Praha 6, Praha 8

Středočeský kraj: Beroun, Všeradice, Hostomice, Liteň, Příbram, Odolena Voda, Jirny

Jihočeský kraj: České Budějovice, Strakonice, Blatná, Třeboň, Tábor, Sezimovo Ústí, Soběslav, Měšice

Liberecký kraj: Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa

Ústecký kraj: Ústí nad Labem, Sokolov, Ledvice

Hradecký kraj: Nový Bydžov, Opatovice nad Labem

Jihomoravský kraj: Brno, Chrlice u Brna, Rousínov, Letohrad, Hustopeče, Strážnice

Moravskoslezský kraj: Ostrava, Jablunkov, Dolní Datyně, Opava, Petřvald

Zlínský kraj: Veselí nad Moravou Olomoucký kraj Brodek u Prostějova

Tarify Internet Pro a Internet Kombi již od 699 Kč měsíčně
Používání mobilního internetu od Eurotelu je velmi jednoduché. Vše, co zákazníci potřebují, je počítač, externí kapesní modem či PCMCIA kartu a aktivaci jednoho ze dvou nabízených tarifů – Internet Pro a Internet Kombi s rychlostí stahování dat až 1 Mbit/s již od 699 Kč měsíčně.