Hlavní navigace

Modem RAD ASMi-52 SHDSL na dvou párech i jako multiplexor

[Tisková zpráva] Operátoři, kteří by rádi své služby nabízeli na tradičních jedno nebo dvoupárových vedeních, mají možnost nyní použít modem ASMi-52 SHDSL s mnoha druhy rozhraní. Modem podporuje full duplex, technologii TC-PAM, prodlužuje vzdálenost lokalit a dovolí operátorům za nižší cenu připojit více zákazníků.

Sdílet

Modem podporuje E1 a , V.35, X.21 a data RS-530, ethernetový most (raději můstek nebo nechat bridge) a může fungovat jako IP směrovač. Navíc jej zákazníci mohou získat i s integrovaným 4portovým přepínačem 10/100BaseT. všechny modely jsou kompatibilní s jedno a dvoupárovými opakovači RAD S-RPT (zařízení pro zvětšení dosahu). Modem ASMi-52 SHDSL se dodává jako samostatný box nebo jako karta pro modemové hnízdo LRS-24 do 19palcového racku s centrálním SNMP managementem.

Jedním z rozhraní je port RS-232 (volitelně ethernetový port) supervizora určený k monitorování, řízení a diagnostice místních a vzdálených jednotek. Díky použitému kódování TC PAM-16 mohou modemy ASMi-52 a ASMi-52L (levnější varianta jen s jedním uživatelským portem) na lince SHDSL zvětšit dosah s rychlostí až 2,3 Mb/s přes jeden pár nebo 4,6 Mb/s přes dva páry.

RAD dodává také verzi ASMi-52 multiplexer, která je výkonnější variantou modelu ASMi-52. Je vybavena dvěma uživatelskými porty s podporou V.35/X.21/RS-530, Ethernetem 10/100BaseT a E1. Toto provedení dovolí přenášet dva nezávislé datové toky.