Hlavní navigace

Moderní multifunkční zařízení "4 v 1" od společnosti Epson je určeno sofistikovaným domácím uživatelům

[Tisková zpráva] Epson Stylus Photo PX820FWD je multifunkční zařízení vybavené nadstandardními funkcemi.

Sdílet

24. srpna, 2010 – Společnost Epson® představuje Epson Stylus Photo PX820FWD – vlajkovou loď mezi bezdrátovými modely své široké spotřební řady inkoustových tiskáren. Tato multifunkční tiskárna je nabitá funkcemi, včetně nejnovějšího vysokorychlostního Wi-Fi rozhraní, automatického podavače dokumentů, funkce oboustranného tisku a umí tisknout, skenovat a kopírovat ve vysokém rozlišení. Její moderní vzhled a dojem, kterým působí, jsou vlastnosti, díky nimž snadno zapadne do každé moderní domácnosti. Tiskárna PX820FWD bude k dispozici od 1. září 2010.

PX820FWD je vybavena dotykovým panelem s inteligentní navigací vč. integrovaného dotykového displeje, čímž se veškeré její funkce stávají pro uživatele okamžitě dosažitelnými. Tisk fotografií tak lze provádět velmi rychle a přímo z paměťových karet a fotoaparátů vybavených PictBridge™ rozhraním. Sdílení tisku, skenování a faxování se všemi členy domácnosti je díky integrovanému bezdrátovému a ethernetovému síťovému rozhraní snadné.

Uživatelé mohou tisknout ve vysokém rozlišení fotografie, jejichž kvalita překonává kvalitu nabízenou fotolaby. O to se postará fotografický inkoust Epson Claria, který je vyroben na bázi kompletně rozpustných barviv (dye-based) a přináší tak zářivé a trvanlivé výtisky. Přepínání mezi fotografiemi a dokumenty nemůže být díky funkci automatického výběru, kterou je PX820FWD vybavena, snazší. Tato funkce vybere automaticky běžný papír nebo fotopapír pro danou tiskovou úlohu.

Julian Maddock, product manager for wireless home printers ve společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „Nová tiskárna PX820FWD byla navržena tak, aby svým moderním vzhledem a dojmem, kterým působí, dobře zapadla do každé moderní domácnosti. Tato tiskárna přináší mimořádnou kvalitu, rychlost a funkcionalitu, které ji činí nejmodernější tiskárnou žádanou sofistikovanými uživateli, kteří si přejí mít celou řadu funkcí okamžitě po ruce.”

Tak jako všechny inkoustové tiskárny Epson, splňuje i PX820FWD podmínky programu ENERGY STAR®, a to díky své energetické efektivitě, která s sebou dále přináší snížení výdajů a negativního dopadu na životní prostředí. Uživatelé mohou navíc ušetřit díky samostatným zásobníkům inkoustu, protože stačí vyměnit pouze spotřebované barvy a také díky možnosti výběru z různých velikostí inkoustových kazet v závislosti na tiskových potřebách.

Doporučená maloobchodní cena vč. DPH tiskárny Epson Stylus Photo PX820FWD: 5.790,– Kč.

Hlavní charakteristické vlastnosti:

 • Kompaktní a moderní design, který zapadne do každé moderní domácnosti;
 • Tisk, skenování a kopírování ve vysokém rozlišení;
 • Snadné ovládání prostřednictvím velkého čitelného dotykového zobrazovacího panelu o úhlopříčce 19,8 cm;
 • Integrované bezdrátové a ethernetové síťové rozhraní pro sdílený tisk, skenování a faxování;
 • Díky nejnovější bezdrátové technologii 802.11n funguje rychleji a v delším dosahu1;
 • Automatický podavač dokumentů pro snadné skenování, faxování a kopírování více stránek;
 • Pohodlný automatický oboustranný tisk;
 • Automatický výběr zásobníku papíru formátu A4 a fotopapíru pro flexibilitu médií;
 • Lze tisknout přímo na vhodné disky CD a DVD;
 • Fotografie vydrží až 98 let ve fotorámečku nebo více než 200 let ve fotoalbu2;
 • Rychlost tisku fotografie 10×15 cm je přibližně 10 sekund1;
 • Dokumenty jsou tištěny rychlostí až 40 stránek za minutu2;
 • Díky samostatným zásobníkům ušetříte – vyměníte totiž pouze spotřebovanou barvu.

O společnoti Epson
Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácosti, až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě. Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global­.epson.com

O společnosti Epson Europe
Společnost Epson Europe B.V. sídlí v Amsterdamu a představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson měla s pracovní silou 2 400 zaměstnanců ve fiskálním roce 2008 obrat 1,569 miliardy eur. www.epson-europe.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).