Hlavní navigace

Moderní technologie Spotme pro kongresy dorazila i do České republiky

[Tisková zpráva]

Sdílet

Moderní technologie Spotme pro kongresy dorazila i do České republiky

Praha, 2. května 2005 – Společnost ELKO TRADING začala v České a Slovenské republice nabízet unikátní technologii vyvinutou společností ShockFish, která je určena pro kongresy a významné konference.

Společnost ShockFish si při vývoji produktu vzala na mušku základní problémy, které pociťují běžní účastníci kongresů a konferencí. Na kongresech se kolem Vás pohybuje spousta neznámých lidí. Rádi byste si sjednali schůzku s konkrétním účastníkem, ale nevíte jestli vůbec dorazil a jak vlastně vypadá abyste jej mohli oslovit. Na konferencích dále dochází k změnám termínů prezentací, jejich programů a tato informace se k účastníkům těžko dostává.

A jak že může pomoci Spotme? Snadno. Každý z účastníků je při registraci vyfocen a obdrží malý pager, který obsahuje základní údaje o všech příchozích, a to včetně jejich fotografií! Rovněž získá informace o agendě kongresu a všech doprovodných akcích. Tyto údaje jsou samozřejmě upřesňovány v průběhu celé konference. Pager nahrazuje i osobní diář se seznamem schůzek a programem účastníka.

Pager je vybaven radiovým přijímačem a vysílačem který spolu s aplikací Radar slouží k identifikaci lidí ve zvolené vzdálenosti. Dalšími funkcemi, které souvisí s použitou technologií je výměna elektronických vizitek, posílání zpráv, sjednávání schůzek, elektronický hlasovací systém, losování účastníků a používání e-mailů.

Pagery jsou samostatné zařízení s vlastní pamětí. Dokáží tak pracovat i mimo dosah mateřské sítě s tím omezením, že veškeré operace vyžadující spojení s mateřskou stanicí se ukládají do paměti a provedou se až když je zařízení v dosahu sítě.

Instalace technologie Spotme trvá přibližně 3 hodiny a celý systém se pronajímá na dobu trvání kongresu, včetně pagerů a nezbytného personálu.

Více informací o produktu vám sdělí Ing. Tomáš Bureš, produkt manažer společnosti ELKO TRADING, pro systém Spotme spol. s r.o. na telefonu 241 443 838.