Hlavní navigace

Modrá pyramida dnes spustila vlastní webovou televizi

[Tisková zpráva] Praha 19.5. 2008 Na adrese www.mopytv.cz lze od dnešního dne sledovat webovou televizi Modré pyramidy. Jako první stavební spořitelna v Evropě tak Modrá pyramida zahájila komunikaci se svými stávajícími i potenciálními klienty, kteří mohou na mopytv.cz sledovat reportáže nejen o novinkách a produktech Modré pyramidy, ale také průvodce stavebním spořením a možnostmi financování bydlení.

Sdílet

„Dnešní doba vyžaduje krátké, jasné a především vizuální informace a všechny tyto požadavky webová televize splňuje,“ říká André Léger, předseda představenstva a generální ředitel Modré pyramidy. „Reportáže umístěné na webové televizi nám umožňují oslovit naše zákazníky formou, která je pro ně nejvíce přijatelná. Zkušební provoz televize jsme zahájili před třemi měsíci a z prvních zkušeností víme, že zájem o reportáže je opravdu vysoký,“ dodává Hana Vaněčková, ředitelka externí a interní komunikace Modré pyramidy. V současné době reportáže webové televize www.mopytv.cz informují o produktech a novinkách Modré pyramidy. Během několika týdnů se mohou diváci této televize těšit na nový, originální formát: „V těchto dnech zahajujeme výrobu „Akademie Modré pyramidy“, která bude jednoduchým způsobem vysvětlovat princip stavebního spoření, úvěrů a možnosti jejich využití pro financování koupě či opravy nemovitosti, ale i dalších bankovních a pojišťovacích produktů. Prostředníkem nám budou příběhy konkrétních rodin, které tento způsob financování využívají,“ doplňuje David Koláček z agentury Genius Media, která www.mopytv.cz pro Modrou pyramidu vyrábí. Další součástí mopytv.cz budou reportáže vycházející z podnětů diváků. Týkat se budou zejména konkrétních řešení individuálních otázek těch, kteří si s financováním nevědí rady.

Každý týden budou vznikat nové reportáže a Modrá pyramida očekává, že měsíčně mopytv.cz uvidí desetitisíce diváků. Ještě letos chce Modrá pyramida začít využívat webovou televizi v rámci interní komunikace.

Modrá pyramida je třetí největší stavební spořitelnou, k 31.3. 2008 dosáhly vklady klientů 61,1 mld. Kč a bilanční objem úvěrů 34,2 mld. Kč, celkem evidovala 858 651 smluv o stavebním spoření s cílovou částkou 217,5 mld. Kč. Za první čtvrtletí poskytla Modrá pyramida 4 248 úvěrů v objemu 4,2 mld.Kč, což je 17% nárůst oproti roku předcházejícímu, uzavřela 48 000 smluv o stavebním spoření a 4 000 tzv. modrých produktů, z nichž jsou nejoblíbenější Modrá kreditní karta, Modré konto, ale i Modrá půjčka 100% akcionářem Modré pyramidy stavební spořitelny, a.s. je Komerční banka, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).