Hlavní navigace

Modrozelená - po prázdninách naplno

[Tisková zpráva]

Sdílet

Modrozelená – po prázdninách naplno

Praha, 6. 9. 2004 –

Po prázdninovém náběhu se od začátku září rozjíždí naplno Modrozelená – služba, poskytující praktické rady, informace, tipy a konzultace po telefonu. Kdykoliv, v kteroukoliv denní dobu odpovídají na telefonním čísle 900 389 900 specialisté z nejrůznějších oblastí na jakékoliv dotazy volajících.

V srpnu se obrátilo na Modrozelenou více než 2400 zákazníků, operátoři tedy řešili v průměru 80 dotazů denně. Většina volajících měla zájem zkonzultovat gramatický, případně jazykový problém nebo postup nejrůznějších úředníků – dotazy směřovaly například k možnostem získání sociálních dávek, problematice ochrany spotřebitele nebo průtahům řízení u různých úřadů státní správy. „Volali také studenti a ptali se na možnosti odvolání po přijímacích zkouškách či podnikatelé, kteří se zajímali o to, jakým způsobem lze získat finance z fondů Evropské unie. Řada dotazů se týkala domácích mazlíčků, ale i sportu v souvislosti s probíhající olympiádou. Předpokládáme, že často šlo o to rozsoudit lidi, kteří se vsadili třeba v restauraci a dohadovali se například o tom, na kterých hrách byli úspěšní naši běžci nebo hokejisté,“ uvedl Rudolf Pospíšil, vedoucí marketingu akciové společnosti VLTAVÍN info, která tuto ojedinělou informační telefonickou službu provozuje.

Na číslo 900 389 900 mohou volat lidé ze všech pevných i mobilních sítí. Stále se rozšiřuje i počet specialistů, kteří po celé republice s Modrozelenou spolupracují. „Jsou jich dnes již stovky a stále se hlásí další lidé nejrůznějších profesí, učitelé, lidé s praxí například ze státní správy, ale i řemeslníci nebo zahrádkáři, chovatelé či počítačoví specialisté. Postupně pokrýváme další oblasti podle zájmu klientů,“ říká Rudolf Pospíšil, který předpokládá, že další vlna zájmu o Modrozelenou se zvedne právě teď po prázdninách. „Očekáváme zejména telefonáty sekretářek a asistentek, které dostávají od svých šéfů všemožné nelehké úkoly, ale i studentů či zahrádkářů a kutilů,“ dodává Pospíšil.

Modrozelenou uvedla společnost VLTAVÍN info začátkem srpna. Na českém trhu jde o zcela unikátní technický systém, kdy po vytočení čísla 900 389 900 operátoři podle obsahu dotazu vyberou a připojí do hovoru zkušeného odborníka. Modrozelená je provozována na lince se zvýšeným tarifem (38 Kč/min.) a je k dispozici v kteroukoliv denní dobu.

Bližší informace:

Rudolf Pospíšil, vedoucí marketingu VLTAVÍN info, a.s., tel: 602 593 045

Jan Raška, agentura 4jan, tel.: 222 242 445, raska@4jan.cz, www.4jan.cz

., člen skupiny VLTAVÍN, působí na českém trhu od roku 1998. Zabývá se poskytováním informačních služeb a ekonomickým poradenstvím v oblasti telekomunikací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).