Hlavní navigace

MojeSchránka.cz spuštěna!

[Tisková zpráva] Brno, 16. 7. 2009 - Společnost Webtica Software s.r.o. vyvinula řešení pro datové schránky, aplikaci MojeSchránka. Aplikace MojeSchránka plně nahrazuje webovou aplikaci datových schránek. Stáhnout aplikaci MojeSchránka ZDARMA, je nyní možné na www.mojeschranka.cz.

Sdílet

MojeSchránka přináší uživatelům možnost kompletní a komfortní práce s datovou schránkou. MojeSchránka má jednouché a intuitivní ovládání jako má např. MS Outlook nebo Mozilla Thunderbird, proto práci s aplikací zvládne každý. Aplikace MojeSchránka je řešením jak pro podnikatelské subjekty, tak pro orgány státní správy.

„Díky aplikaci MojeSchránka je možné spravovat neomezené množství datových schránek, rozesílat datové zprávy na pověřené pracovníky nebo odpovědná oddělení uvnitř společnosti. Tyto výhody webová aplikace datových schránek neumožňuje,“ uvedl ke spuštění MojeSchránka Lukáš Vysloužil, ředitel vývoje Webtica Software s.r.o.

Používání aplikace MojeSchránka má ale i další výhody, mezi které např. patří podpora práce s archivem a vyhledáváním zpráv, automatické stahování nových zpráv, vizuální i zvukové upozornění na novou zprávu a taky podpora uživatelských rolí a firemního workflow uvnitř společnosti.