Hlavní navigace

Revoluční monitor Philips LightFrame konečně na trhu

[Tisková zpráva] Amsterdam, Praha - 10. června 2009: Společnost MMD, která nově zastupuje monitory značky Philips v Evropě, dnes oznámila, že uvádí na trh svou první novinku - monitor Philips LightFrame, který je nejnovějším modelem řady Philips Brilliance. Tento 22palcový monitor v provedení lesklé klavírní bílé barvy byl navržen tak, aby svým moderním a luxusním vzhledem skvěle dotvářel současné interiéry. Jeho design však není tím jediným, čím se může chlubit. Díky použitým technologiím, které aktivně snižují únavu očí, vytváří monitor ty nejlepší pracovní podmínky pro své uživatele.

Sdílet

Četné vědecké výzkumy ukázaly, že světlo má na člověka velice výrazný efekt. Například modré světlo, jež prochází třetím receptorem oka, má relaxační a omlazující účinek. S těmito poznatky pracovali i návrháři nového monitoru LightFrame, který vysílá svěží modré světlo. To uživatele uvolní, zlepší koncentraci a zmírní únavu .

Monitor LightFrame se vyznačuje i řadou dalších technologií, které zaručují optimální vidění:

  • Technologie SmartContrast12000:1 je zárukou opravdu černé barvy a sytějšího obrazu;
  • Technologie SmartImage zvyšuje kontrast, sytost barev, ostrost snímků i video záznamů;
  • Technologie TrueVision umožňuje otestování a dokonalé vyladění a nastavení monitoru.

Na monitory Philips LightFrame je poskytována tříletá záruka a za svou energetickou účinnost obdržely certifikát Energy Star.

Monitory Philips LightFrame budou dostupné u prodejců elektroniky od počátku července a doporučená prodejní cena činí 249 Eur s DPH (cca 6670 Kč s DPH).

O MMD
MMD je stoprocentní dceřiná společnost koncernu TPV založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a zkušeností TPV s výrobou monitorů chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její evropské ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze. Prostřednictvím sítě místních prodejců spolupracuje MMD se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.