Hlavní navigace

Monitory LG připraveny na certifikaci pro Windows Vista

[Tisková zpráva] Praha, 1. února 2006 - Společnost LG Electronics, přední výrobce LCD monitorů a technologický leader v této oblasti, oznámila, že její produkty splňují všechny podmínky pro užívání nového operačního systému Microsoft Windows Vista. Monitory LG jsou připraveny pro certifikaci ve všech edicích, které bude společnost Microsoft na trhu prodávat.

Sdílet

Certifikace monitorů proběhne ve dvou úrovních. Na většině LCD monitorů LG se objeví označení „Works with Windows Vista“. Další vybrané modely pak zákazníci najdou pod speciálním označením „Certified for Windows Vista“. Na boxu i samotném monitoru budou mít pro snadnou orientaci všechny modely zřetelnou nálepku s logem Windows Vista.

Works with Windows Vista, určené pro modely Lx19, Lx53 a M8W, bude certifikační označení pro LCD monitory LG, které používají k vnitřní komunikaci s počítačem protokol DDC/CI a zároveň plně podporují standardizovaný barevný prostor sRGB.

Certified for Windows Vista, vyhrazené pro modely Fantasy, L70, L2000, L4W, L5W, L1982U, L60, slouží pro certifikaci modelů, které kromě specifikací DDC/CI a sRGB umožňují zároveň pracovat s protokolem HDCP.

Pro co nejefektivnější práci s novým operačním systémem Microsoft Windows Vista doporučujeme používat širokoúhlé monitory LG. Například monitor LG L245WP je plně certifikován pro Windows Vista. Používá plné rozlišení HD (1920×1200 bodů) a integruje v sobě mnoho vstupů a výstupů, včetně HDMI a podpory HDCP. Kromě vynikající doby odezvy nabízí široké pozorovací úhly, vysoký kontrast a LCD panel poslední generace. Umožňuje tak velmi efektivně využívat interaktivního rozhraní nového operačního systému Microsoft Windows Vista.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).