Hlavní navigace

Monster.cz hledá vhodné kandidáty na pozice tajných agentů

[Tisková zpráva] Praha, 12. ledna 2010 – Online služba hledání zaměstnání Monster.cz vyhlásila 10. ledna soutěž o nejlepšího uchazeče na pozici – agent / agentka tajné služby. Zúčastnit se mohou všichni ti, kdo odpoví na inzerát „Hledá se nový agent / agentka“ a splní nezbytné podmínky. Tuto nabídku najdou kandidáti na www.monster.cz.

Sdílet

Láká vás mít stejné povolání, jako má filmová postava James Bond? Myslíte si, že víte, co byste měli na pozici super tajného agenta splňovat a jaké by měly být vaše silné stránky? Tak právě nyní máte jedinečnou příležitost uvést své tajné představy v praxi. Online služba hledání zaměstnání Monster.cz vyhlásila 10. ledna soutěž o nejlepšího uchazeče na pozici – agent / agentka tajné služby. Do tohoto výběrového řízení se mohou zapojit všichni ti, kdo splní nezbytné podmínky a odpoví na inzerát „Hledá se tajný agent / agentka“, který se nachází na stránkách www.monster.cz.

„Hledáme kandidáty splňující několik základních předpokladů pro výkon zaměstnání tajného agenta / agentky, mezi které mimo jiné patří – čistý trestní rejstřík, dobrodružná povaha, příjemný vzhled, emocionální stabilita, schopnost přizpůsobit se autoritám, ochota cestovat, časová flexibilita apod.,“ říká Jaroslav Macnar, marketingový ředitel Monster.cz a dodává: „Uchazeči nás o svých předpokladech mohou přesvědčit v motivačním dopise, který je nezbytnou součástí odpovědi na tento inzerát.“

Výběrové řízení na pozici agent / agenta tajné služby je dlouhodobého charakteru a potrvá od 10. ledna do 30. května 2010. Následně proběhne důkladná selekce kandidátů a finální výběr bude proveden v červnu 2010.

Více informací o podmínkách účasti najdete na http://aplika­ce.monster.cz/ja­mesbond.