Hlavní navigace

Monster.cz hledá vhodné kandidáty na pozice tajných agentů

[Tisková zpráva] Praha, 12. ledna 2010 – Online služba hledání zaměstnání Monster.cz vyhlásila 10. ledna soutěž o nejlepšího uchazeče na pozici – agent / agentka tajné služby. Zúčastnit se mohou všichni ti, kdo odpoví na inzerát „Hledá se nový agent / agentka“ a splní nezbytné podmínky. Tuto nabídku najdou kandidáti na www.monster.cz.

Doba čtení: 1 minuta

Láká vás mít stejné povolání, jako má filmová postava James Bond? Myslíte si, že víte, co byste měli na pozici super tajného agenta splňovat a jaké by měly být vaše silné stránky? Tak právě nyní máte jedinečnou příležitost uvést své tajné představy v praxi. Online služba hledání zaměstnání Monster.cz vyhlásila 10. ledna soutěž o nejlepšího uchazeče na pozici – agent / agentka tajné služby. Do tohoto výběrového řízení se mohou zapojit všichni ti, kdo splní nezbytné podmínky a odpoví na inzerát „Hledá se tajný agent / agentka“, který se nachází na stránkách www.monster.cz.

„Hledáme kandidáty splňující několik základních předpokladů pro výkon zaměstnání tajného agenta / agentky, mezi které mimo jiné patří – čistý trestní rejstřík, dobrodružná povaha, příjemný vzhled, emocionální stabilita, schopnost přizpůsobit se autoritám, ochota cestovat, časová flexibilita apod.,“ říká Jaroslav Macnar, marketingový ředitel Monster.cz a dodává: „Uchazeči nás o svých předpokladech mohou přesvědčit v motivačním dopise, který je nezbytnou součástí odpovědi na tento inzerát.“

Výběrové řízení na pozici agent / agenta tajné služby je dlouhodobého charakteru a potrvá od 10. ledna do 30. května 2010. Následně proběhne důkladná selekce kandidátů a finální výběr bude proveden v červnu 2010.

Více informací o podmínkách účasti najdete na http://aplika­ce.monster.cz/ja­mesbond.