Hlavní navigace

Pracovní portál Monster.cz má nový projekt pro ženy

[Tisková zpráva] Praha, 3. září 2009 – Pracovní portál Monster.cz spustil v září ve spolupráci s vydavatelstvím Hachette Filipacchi nový internetový projekt nazvaný Můj nový život. Jeho cílem je oslovit ženy, které chtějí najít nebo změnit aktuální zaměstnání a pomoci jim jejich snažení realizovat prostřednictvím tohoto pracovního portálu.

Sdílet

Projekt Můj nový život spustil pracovní portál Monster.cz ve spolupráci s vydavatelstvím Hachette Filipacchi 1. září a potrvá do 30. září 2009. Jeho cílem je v následujících týdnech oslovit co největší skupinu žen, které hledají nové zaměstnání nebo přemýšlejí o jeho změně a ukázat jim výhody pracovního portálu Monster.cz. Tváří projektu, resp. jeho průvodkyní, je fiktivní představitelka cílové skupiny Klára. Ta seznamuje návštěvnice stránek http://mujnovy­zivot.elle.cz a http://mujnovy­zivot.marianne­.cz uživatelsky krok za krokem s hledáním práce na Monster.cz a poskytuje jim rady, které v jejich situaci ocení. „Věříme, že projektem Můj život oslovíme mnoho žen, které hledají nové zaměstnání a vysvětlíme jim výhody hledání práce pomocí internetového portálu,“ říká Jaroslav Macnar, marketingový ředitel Monster.cz a dodává: „Budeme rádi, když si tyto ženy najdou nové zaměstnání právě díky našemu portálu.“

Součástí projektu je i soutěž, ve které tři výherkyně obdrží cenu v podobě osobního poradenství personálního odborníka z pracovního portálu Monster, a navíc budou moci projít proměnou svého zevnějšku pod vedením profesionálních stylistů.

Mediální podpora projektu je zajištěna prostřednictvím partnerství s Hachette Filipacchi formou informování o projektu v časopisech určených ženám (Elle, Marianne), dále pak formou bannerové internetové kampaně na vybraných webech a na pracovním portále Monster.cz.

Partneři spojektu jsou designový hotel Yasmin, Avon, Assessment Systems a L’Occitane.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).