Hlavní navigace

Pracovní portál Monster oceněn v mezinárodní soutěži Webby Awards 2009

[Tisková zpráva] Praha, 13. května 2009 – Nové globální webové stránky pracovního portálu Monster vyhrály prestižní soutěž Webby Awards, konkrétně kategorii zaměstnání, ve které hlasovala široká veřejnost z řad uživatelů internetu. V letošním ročníku soutěže hlasovalo více než 500 000 lidí z celého světa, nominováno bylo přes 10 000 internetových projektů. Oceněné stránky pracovního portálu Monster byly spuštěny 10. ledna letošního roku ve 24 zemích včetně České republiky – viz www.monster.cz.

Sdílet

Monster se se svými novými globálními stránkami stal vítězem ve veřejném hlasování, a to v kategorii zaměstnání. Aktuální podoba webu byla spuštěna 10. ledna tohoto roku v celkem 24 zemích včetně České republiky. Nové stránky návštěvníkům umožňují především jednoduchou orientaci v nabídkách volných pozic. Zpřístupnění životopisu je nyní o 70 % jednodušší a registrovaní uživatelé mohou reagovat na odpovídající nabídku pouhými dvěma kliknutími myší.

Všechny nové funkce pracovního portálu Monster byly vytvořeny na základě online průzkumů mezi samotnými návštěvníky, a proto jsou nyní přehledné, srozumitelné a reagují na očekávání jednotlivých uchazečů o zaměstnání. „Velice nás těší, že jsme toto ocenění získali a pevně věříme, že uživatelé našeho pracovního portálu po celém světě budou s našimi službami i nadále spokojeni. V letošním roce se navíc chystáme ke spuštění dalších novinek, které našim klientům hledání práce nebo zaměstnanců opět zefektivní,“ říká Jaroslav Macnar, marketingový ředitel pracovního portálu Monster.cz.

Webby Awards jsou nejvýznamnější ceny udělované za mimořádné úspěchy v oblasti internetových projektů. Představují v oblasti internetu takovou prestiž, jako ve filmovém průmyslu Oskaři. Soutěží se v desítkách různých kategorií, které jsou rozčleněny zpravidla dle oboru. V letošním roce soutěžilo více než 10 000 webových projektů z 60 zemí a hlasovalo přes 500 000 uživatelů internetu. Ceny jsou udělovány již 13. rokem Mezinárodní akademií pro digitální umění a vědu (International Academy of Digital Arts and Science). Samotná akademie sdružuje více než 500 odborníků z oblasti médií, IT, komunikace, grafiky, filmu, hudby a slavných osobností. Jejími členy jsou mimo jiné například hudebník David Bowie nebo americký informační technik Vint Cerf, který je považován za „otce internetu“.

Více informací o Webby Awards se dozvíte na www.webbyawar­ds.com.