Hlavní navigace

Monster v lednu spustil nové internetové služby pro všechny, kdo hledají novou práci a nové zaměstnance

[Tisková zpráva] Praha, 4. února 2009 – Společnost Monster, která je světovou jedničkou na online trhu práce, spustila v lednu nově vytvořený pracovní portál v celkem 24 zemích po celém světě včetně České republiky. Nové služby mohou uchazeči využít na internetových stránkách www.monster.cz.

Sdílet

Všichni ti, kdo hledají práci, se nyní mohou efektivně registrovat na Monster.cz, zařadit a aktualizovat svůj životopis, hledat odpovídající nabídky a ucházet se o nové zaměstnání. Zpřístupnění životopisu je nyní o 70 % jednodušší a registrovaní uživatelé mohou reagovat na odpovídající nabídku pouhými dvěma kliknutími myší. Všechny nové funkce pracovního portálu Monster byly vytvořeny na základě online průzkumů mezi uživateli pracovních portálů, a proto jsou nyní přehledné, srozumitelné a reagují na očekávání jednotlivých uchazečů o práci.

„Mezi nové a jedinečné služby, které jsou okamžitě k dispozici všem uživatelům a zaměstnavatelům, patří zejména personalizovaná stránka Můj Monster, vylepšená Správa životopisů, rozšířené Hledání nabídek práce a Správa pracovních míst,“ říká marketingový ředitel pro východní Evropu Jaroslav Macnar a dodává: „Monster nabízí oproti ostatním pracovním portálům jednu velkou výhodu ve svém celosvětovém zastoupení, které uživatelům nabízí stejné používání služeb a možnost najít si práci v různých zemích celého světa.“

Monster připravil nové a zdokonalené služby také pro zaměstnavatele a personální agentury. Těm umožní propracovaný systém najít více vhodných kandidátů na obsazení konkrétní pozice. A to díky důmyslnému zacílení dle oborů či regionů a sdílení mezinárodní databáze uchazečů z více než 61 zemí. Nové náborové řešení přináší klientům celkovou úsporu času, a tím urychluje návratnost vynaložených investic.

Nabízené vyhledávací funkce a služby zaměstnavatelům i personálním agenturám umožní najít pouze ty kandidáty, kteří přesně odpovídají jejich kritériím a požadavkům. To v konečném důsledku ocení i uchazeči o zaměstnání, protože jsou tak oslovováni adekvátní nabídkou.