Hlavní navigace

MONTSERVIS PRAHA, a.s. řídí projektovou činnost v ERP ABRA G3

[Tisková zpráva] MONTSERVIS PRAHA, a.s. se sídlem v Praze pro evidenci svých montážních a servisních zakázek využívá informační systém ABRA G3.

Sdílet

MONTSERVIS PRAHA, a.s. dodává na klíč služby v oblasti správy a provozu tepelných zařízení a technické správy celých objektů. Disponuje více než 100 montážních pracovníků v oblasti plynoinstalací, topenářství, vodoinstalací, elektra, MaR, VZT, stavebních prací atd. Servisní práce provádí operativně a v nepřetržitém provozu. 

Společnost se rozhodla opustit již nevyhovují­cí informační sys­tém, který  fungoval na platformě DOS, a ve výběrovém řízení  zvolila ERP ABRA G3. V něm především, pro přehledné plánování a sledování realizace svých zakázek, využívá modul Projektové řízení. Systém byl zvolen pro široké záruky a garance a velké možnosti přizpůsobení na míru. 

MONTSERVIS PRAHA, a.s. má prověření NBÚ na stupeň utajení „Důvěrné“ a realizuje proto také zakázky zadávané investory z resortů ministerstev vnitra a obrany ČR. Kromě toho se účastní i realizace zakázek NATO v zahraničí. Je nositelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 a nositelem nejvyšší značky kvality služeb „CZECH MADE“, které uděluje Sdružení pro Cenu České republiky za jakost. MONTSERVIS PRAHA, a.s. je 100% zakladatelem „Nadace Kapky“ podporující rozvoj kultury, tělovýchovy a sociální oblasti.