Hlavní navigace

Motivy z nejnovějších kampaní Vodafone přímo ve vašem smartphonu

[Tisková zpráva] Praha 12.12. 2010: Firma Inmite ve spolupráci se společností Mather Advertures přináší na trh aplikaci pro všechny fanoušky neotřelých reklamních kampaní mobilního operátora Vodafone.

Sdílet

„Prodeje tzv. chytrých telefonů strmě rostou. V září letošního roku tvořily smartphony už přes 40 procent z celkového počtu prodaných telefonů a Androidy mají na tomto čísle výraznou zásluhu,“ říká Petr Houzar, specialista interaktivního marketingu Vodafonu a dodává: „Chtěli jsme proto uživatelům Androidů  zpříjemnit chvilky práce na těchto telefonech a vytvořili jsme pro ně společně aktivní pozadí vycházející z motivů našich reklamních kampaní.“  

Aplikace, jejíž náplní  je aktivní tapeta, umožňuje majitelům Androidu, verze 2.1 a výše, stahovat na pozadí svého telefonu motivy z marketingových kampaní českého Vodafonu. Motivy z jednotlivých kampaní se v telefonu mění samy od sebe v závislosti na denní době. 

Aplikace svému uživateli také umožňuje provést aktualizaci obsahu a vždy tak získat nejnovější motivy z aktuální kampaně. 

Nejoblíbenějšími operačními systémy u chytrých telefonů jsou v současné době u Vodafonu Android, Symbian a iOS od Apple. Letos v září se poprvé v historii u Vodafonu prodalo více telefonů s operačním systémem Android, než se systémem Symbian. Podíl prodaných smartphonů s operačním systémem Android a Symbian činí dohromady 80 procent. 

Firma Inmite je lídrem na českém trhu v oblasti vývoje aplikací pro chytré telefony se zaměřením na iPhone a Android. Od roku 2008 vyvíjí aplikace pro iPhone a iPad, ale také pro telefony Android a BlackBerry. Do dnešního dne vytvořila již na 30 smartphone aplikací. Mezi její nejvýznamnější české projekty patří iPhone aplikace pro ČT24, Motomail pro Android nebo SMS Jízdenka, jedna z nejoblíbenějších Android aplikací na českém a slovenském trhu. Světově nejúspěšnější je iPhone aplikace Corkbin.