Hlavní navigace

MOTO GP začíná na Nova Sport

[Tisková zpráva] Také letos přinesou televizní stanice Nova a Nova Sport přímé přenosy ze závodů mistrovství světa silničních motocyklů.

Sdílet

Praha 17. března 2011 – Loňský ročník skončil pro českého diváka tím nejlepším možným způsobem, když Karel Abraham ovládl poslední závod v kategorii Moto 2 ve Valencii. Přímý přenos přinesl jeden z největších diváckých zážitků roku. Vynikající výkony vynesly Karlu Abrahamovi posun mezi nejlepší z nejlepších. V této sezóně totiž bude startovat v Královské kubatuře MOTO GP se strojem slavné italské továrny Ducati.

„Karel Abraham udělal v loňské sezóně obrovský pokrok a startovat mezi velikány, jako jsou Rossi, Lorenzo nebo Stoner, je obrovská škola. Karel je bojovník a mezi elitou se neztratí," svěřil se ve své prognóze vedoucí projektu a komentátor Václav Svoboda.

„Přenosy Moto GP patřily loni k nejsledovanějším a věříme, že letos to bude ještě lepší," řekl ředitel stanice Nova Sport Marek Kindernay.

Karel Abraham nebude jediným Čechem v seriálu. V Kategorii 125 ccm znovu pojede velký talent z Rohatce u Hodonína Jakub Kornfeil, který byl loni největší českou hvězdou Velké ceny České republiky v Brně, když dojel na fantastickém 5. místě.

Nová sezóna začíná už tento víkend 19. a 20. března Velkou cenou Kataru

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).