Hlavní navigace

Motorola a Avery Dennison uzavřely strategické partnerství pro poskytování RFID řešení

[Tisková zpráva] Praha 9. kvěna 2007 – Společnost Motorola, Inc. (NYSE: MOT), Enteprise Mobility Business, vedoucí poskytovatel služeb a řešení v oblasti podnikové mobility, a Avery Dennison Corporation (NYSE:AVY) oznámily strategické partnerství. Na jeho základě bude Avery Dennison RFID dodávat společnosti Motorola RFID tagy EPCglobal Gen 2 RFID, což urychlí implementaci a dostupnost RFID technologií na celosvětových trzích.

Sdílet

Tato dohoda staví do jedné řady vysokou kvalitu a schopnost Avery Dennison vyrábět cenově příznivé nosiče (inlay-e), a zároveň hardware a odborné znalosti společnosti Motorola v oblasti designu tagů. Díky tomu bude nyní Motorola schopná rychleji a efektivněji uspokojovat rostoucí poptávku po svém portfoliu uživatelských RFID tagů včetně vysoce výkonných zavazadlových tagů leteckých společností a odolných tagů pro sledování majetku. A navíc, díky společné práci na RFID řešeních, budou Motorola a Avery Dennison schopny optimalizovat RFID systémy pro úspěšné instalace v reálném světě.

Motorola zastává vedoucí postavení v oboru RFID technologií díky svému inovativnímu portfoliu produktů a řešení, které zahrnují jedny z prvních použitých ručních RFID čteček, fixní RFID čtečky a ucelené systémy RFID čteček, splňující podmínky EPC. Avery Dennison RFID umocňuje odbornou způsobilost společnosti ve velkoobjemové, duplikační výrobě vysoce kvalitních RFID nosičů, což představuje zásadní propojení každého RFID systému.

„Motorola a Avery Dennison mohou společně budovat úspěch u zákazníků s mnohem lepším řešením, postaveným na čtečkách a etiketách,“ uvedl Joe White, viceprezident pro RFID marketing a obchodní rozvoj řešení podnikové mobility, Motorola Networks & Enterprise. „Široké portfolio duševního vlastnictví v rámci EPC RFID tagů a čteček společnosti Motorola v kombinaci s odbornými znalostmi Avery Dennison v oblasti velkoobjemové výroby nosičů poskytnou zákazníkům Motorola spolehlivou nabídku kvalitních, vysoce výkonných RFID produktů.“

„Je nám velkým potěšením spolupracovat s firmou Motorola při zavádění reálných RFID technologií na trh,“ řekl Bob Cornick, viceprezident a generální ředitel Avery Dennison RFID. „Společnými silami umožní Avery Dennison a Motorola svým zákazníkům lépe spravovat jejich majetek a zlepšit tak návratnost jejich investic do řešení RFID.“

Motorola plánuje dodání Gen 2 tagů od společnosti Avery Dennison na trh ve druhé polovině roku 2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).