Hlavní navigace

Motorola uvádí na trh nejodolnější hands-free imager

[Tisková zpráva] Hands-free imager s podporou Bluetooth RS507 poskytuje flexibilitu a funkcionalitu v bezdrátovém prostředí, které pomohou k dosažení vyšší produktivity

Sdílet

Praha 6. května 2009 – Společnost Motorola Enterprise Mobility, vedoucí poskytovatel služeb a řešení v oblasti podnikové mobility, uvádí na trh hands-free imager RS507, který představuje inovativní kombinaci technologie, formy a funkce, jaké podniky potřebují pro dosažení nové úrovně efektivního načítání dat. Řešení RS507 bude zpočátku spolupracovat s přenosným mobilním terminálem WT4000 od společnosti Motorola. Vynikající ergonomické prvky, nejvyšší odolnost a schopnost načítání ve své třídě, včetně podpory pro 1D a 2D čárové kódy, které charakterizují hands-free imager RS507, rovněž zajistí snadný a levný způsob, jak v budoucnosti rozšířit bezdrátové načítání dat bez použití rukou na kompletní řadu mobilních terminálů Motorola.

Vzhledem k začlenění scan enginu Symbol SE4500 poskytuje nový RS507 rychlé a přesné, vícesměrné dekódování 1D a 2D symbologií s tolerancí pohybu, která nemá u podobných zařízení obdoby. RS507 umožňuje mobilním pracovníkům ve skladech, poštovních službách a farmaceutické distribuci, dosáhnout nové úrovně produktivity a provozní efektivity, a to díky vyzkoušené technologii a spolehlivosti výrobků společnosti Motorola.

„Jako společnost, která zastává přední příčku v oblasti podnikové mobility, Motorola neustále inovuje své výrobky, aby poskytla zákazníkům ty nejlepší technologické nástroje ke zefektivnění podnikových operací,“ říká Daniel Dombach, ředitel logistiky ve společnosti Motorola Enterprise Mobility Solutions. „RS507 ilustruje schopnost firmy Motorola dodávat produkty, které díky silné konektivitě zvýší efektivitu pracovníků pomocí jednoho kompaktního zařízení profesionální třídy. Fakt, že tato jednotka se může nepřerušovaně připojit k přenosnému terminálu WT4000 znamená, že stávající zákazníci mohou integrovat RS507 a přidat další úroveň funkcionality, která rozšíří jejich efektivitu a přesnost.“

Díky Intelligent Sensing technologii společnosti Motorola, která právě čeká na udělení patentu, poskytuje RS507 mobilním pracujícím rychlé, intuitivní automatické zaměřování zvyšující produktivitu u aplikací, jež jsou náročné na načítání, a zároveň udržuje stav baterie. RS507 přichází jak v bezdrátové, tak v kabelové konfiguraci, které vyjdou vstříc rozličným potřebám zákazníků z řad podniků.

U bezdrátové konfigurace RS507 může každý zákazník opravdu „přestřihnout kabel“ a díky snadnému Bluetooth spojení s WT4000 rozšířit provozní flexibilitu a zvýšit spolehlivost. Jako bezdrátové zařízení je možné nosit RS507 na jedné ruce spolu s přenosným terminálem WT4000. Ten je také možné umístit i na druhou ruku nebo na pásek, jakkoliv je to pohodlné a nejužitečnější pro uživatele.

Enterprise Mobility Services doporučuje pro RS507 servisní smlouvu Service from the Start with Comprehensive Coverage, která pomůže zákazníkům udržet špičkový výkon zařízení. Od prvního dne po zakoupení hardwaru si zákazníci mohou být jisti, že bez ohledu na to, co je v rámci normálního provozu poškozeno – od rozbitých spínačů nebo načítacích přístrojů, až po prasklá výstupní okna – je oprava zahrnuta ve smlouvě. To významně snižuje nepředpokládané náklady na opravy a zároveň poskytuje ochranu investic a klid mysli ohledně servisu.

Hands-free imager RS507 je nyní dostupný prostřednictvím členů programu Motorola PartnerSelect a prodejen společnosti Motorola v USA, Kanadě a Evropě. Od druhé poloviny roku 2009 se dodávky očekávají také v Austrálii a na Novém Zélandu. Pro více informací o Motorola RS507, prosím, navštivte www.motorola.com/rs507.

O společnosti Motorola
Společnost Motorola je celosvětově známá inovacemi v oblasti komunikačních technologií a soustředí se na pokrok ve způsobu, jakých se svět spojuje. Od širokopásmových komunikačních infrastruktur, podnikové mobility a řešení pro veřejnou bezpečnost až po HD video a mobilní zařízení vede Motorola další vlnu inovací, které pomáhají lidem, podnikům i státním institucím v kontaktu s jejich blízkými, k získávání potřebných informací a neomezenému přístupu k informacím. Motorola (NYSE: MOT) dosáhla v roce 2008 prodeje ve výši 30,1 miliardy USD. Pro podrobnější informace o společnosti, prosím, navštivte www.motorola.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).