Hlavní navigace

Řešení Motorola WiNG 5 WLAN umožní IT oddělením poskytovat levnější hlasové a datové služby

[Tisková zpráva] Nová 802.11n architektura nabízí méně komplikovanou a finančně výhodnější cestu k vyššímu výkonu, obratnosti a vyššímu počtu spokojených uživatelů

Sdílet

Praha 11. října 2010 – Divize Motorola Solutions business společnosti Motorola, Inc. (NYSE: MOT) představuje architekturu nové generace WiNG 5 WLAN pro své portfolio 802.11n bezdrátových LAN (WLAN) přístupových bodů a kontrolních zařízení. WiNG 5 WLAN distribuuje informace a síťové služby až na konec sítě a díky tomu mohou IT oddělení poskytovat lepší mobilní hlasové, video a data služby, ale i získat flexibilitu nutnou pro plnění potřeb vyvíjejících se sítí a zajišťovat nižší náklady na vlastnictví po celou dobu životnosti investic do mobility.

„Zajistit konzistentně vysokou kvalitu služeb pro podnikové hlasové a video aplikace vyžaduje odolnou WLAN infrastrukturu, která se dokáže rychle adaptovat na změny v RF podmínkách, charakteru přenosu dat nebo v bezpečnostní politice. Díky posunu inteligence na kraj sítě nabízí Motorola Solutions zákazníkům méně komplikovaný a finančně příznivější způsob, jak maximalizovat výkon svých 802.11n sítí, jak zefektivnit flexibilnější architekturu, která vychází vstříc potřebám jejich měnící se infrastruktury, a jak poskytovat kvalitní zkušenost, která plní očekávání dnešních profesionálních uživatelů,“ Bob Sanders, senior viceprezident Motorola Solutions.

Klíčová fakta:

  • Motorola WiNG 5 WLAN nabízí jednodušší a méně finančně náročný způsob, jak podporovat hlasové, video a datové aplikace důležité pro podnikání tím, že umožňuje přístupovým bodům, aby prosazovaly bezpečnostní opatření na místě, zajišťovaly kvalitu služeb (QoS – quality of service) a mobilitu a inteligentně řídily přesun dat přímo po optimálních cestách. Data se tak vyhnou zhuštěnému provozu v kontrolních zařízeních.
  • Nová WiNG 5 WLAN architektura poskytuje uživatelům lepší uživatelskou zkušenost díky tomu, že zajišťuje aplikacím lepší výkon na důvěryhodnějších sítích. Zvyšuje kapacitu a odolnost 802.11n sítí díky inteligentnímu řízení přesunu dat. SMART RF slouží k automatickému odstraňování poruch s ohledem na aplikace a odolnějším síťovým službám.
  • Zákazníci mohou využívat obratné řešení s flexibilní architekturou, která umožňuje smíšenou instalaci bezdrátových virtuálních a místních kontrolních zařízení, spolu s kontrolními zařízeními řízenými na dálku z řídícího centra v jediné distribuované síti v rozsahu až do tisíce přístupových bodů s centrální správou. WiNG 5 nabízí široký výběr přístupových bodů a kontrolních zařízení a jednoduchou instalaci bez konfigurování, která nevyžaduje přestavbu kabelových sítí.
  • Řešení Motorola WiNG 5 WLAN pomáhá snižovat náklady na instalace nejnovějších mobilních aplikací tak, aby byly přijatelné pro více organizací. Toto řešení totiž vyžaduje méně bezdrátových kontrolních zařízení, protože obsahuje přístupové body, které jsou schopné pokrýt větší oblast a mají vestavěné senzory pro bezdrátový systém ochrany proti vniknutí (WIPS – Wireless Intrusion Protection System) nebo zajišťování přístupu, a dále snižuje provozní náklady díky integrovanému řešení pro správu sítě a přístupu k ní, AirDefense Solutions.
  • Řešení WiNG 5 WLAN je nyní celosvětově k dispozici u integrovaných kontrolních zařízení bezdrátových služeb RFS 4000 a u přístupových bodů AP 650, fázově bude zaváděno u bezdrátových kontrolních zařízení RFS 6000 a RFS 7000 a přístupových bodů AP 6511, AP 7131 a AP 7181, které budou vyrobeny v první čtvrtině 2011

O společnosti Motorola
Společnost Motorola je celosvětově známá inovacemi v oblasti komunikačních technologií a soustředí se na pokrok ve způsobu, jakým se svět spojuje. Od širokopásmových komunikačních infrastruktur, podnikové mobility a řešení pro veřejnou bezpečnost až po HD video a mobilní zařízení vede Motorola další vlnu inovací, které pomáhají lidem, podnikům i státním institucím v kontaktu s jejich blízkými, k získávání potřebných informací a neomezenému přístupu k informacím. Motorola (NYSE: MOT) dosáhla v roce 2009 prodeje ve výši 22 miliard USD. Pro podrobnější informace o společnosti, prosím, navštivte www.motorola.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).