Hlavní navigace

Motýlí křídla a dokonalý design dostal unikátní mininotebook od HP, který musíte mít

[Tisková zpráva] Ze spolupráce s návrhářkou Vivienne Tam vzniklo okouzlující spojení módy a technologií

Sdílet

Praha, 22. dubna 2010 – Nejnovější digitální módní doplněk – mininotebook, jehož design vytvořila světově proslulá designérka Vivienne Tam, dnes na jarně a motýlkově laděné tiskové konferenci představila společnost HP. Tváří produktu HP Mini 210 Vivienne Tam Edition se stala zpěvačka Klára Vytisková ze skupiny Toxique. Součástí kampaně je i facebooková aplikace s možností vyhrát dokonce tři z těchto designových skvostů. Klára Vytisková, která designový notebook HP Mini 210 Vivienne Tam Edition na českém trhu reprezentuje, říká: „Mám ráda zlaté doplňky, takže se mi Vivienne Tam úžasně trefila do vkusu. Navíc jsem často na cestách, kde je pro mě tenhle maličký a lehký notebook ohromně praktický, protože se vejde do kabelky. Můžu si tak svoje přátele vozit všude s sebou a přes Skype nebo Facebook s nimi být neustále ve spojení.“

Motýli přiletí i na Facebook
Společnost HP zároveň představila soutěž pro komunitní síť Facebook, kdy cílem každého soutěžícího bude sbírat na této sociální síti motýlky, kteří jsou hlavním motivem designového notebooku od Vivienne Tam. Na výherce soutěže pak čekají nejen již avizované tyto tři notebooky, ale i pět notebookových myší ve stejném designu.

„Při mé práci módní návrhářky jsem se vždy snažila hledat inspiraci ve slučování navzájem kontrastních světů,” uvedla Tam. „Počítače využívám při mnoha činnostech v běžném životě, proto se mi zdálo přirozené skloubit módu s technologiemi. Spolu s HP jsme vytvořili tento nový směr módních technologických doplňků, který nyní vstupuje do své druhé generace.“

Inspirace a design
Notebook HP Mini 210 Vivienne Tam Edition, jehož váha začína na 1,22 kg a šířka jsou pouhé 3 centimetry (1) se poprvé představil na molech newyorské přehlídky Fashion Week jako součást Tam jarní kolekce 2010.

Design notebooku, který odráží vzhled kolekce Tam jaro 2010, je inspirován klasickou čínskou romancí „Motýlí milenci“, úžasným příběhem svobody, lásky a nápaditosti. Díky technologii HP Imprint je motiv integrován přímo v povrchu notebooku a je proto nejen okouzlující, ale i vysoce odolný.

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition využívá speciální motiv plochy Motýlí milenci, který obsahuje animované start menu s motýly, speciální upravené ikony Vivienne Tam a tři různé tapety, které umožní sladit vzhled plochy s designem notebooku.

HP je průkopníkem spojení módy a technologií již od přestavení prvního notebooku HP Mini Vivienne Tam na molu módní přehlídky Tam 2008 během newyorského Fashion Weeku v Bryant Park. Během této show se prezentovaly modelky s počítačem ozdobeným motivem květu pivoňky, což bylo poprvé, kdy se počítač objevil na amerických módních molech.

Co se skrývá uvnitř
HP Mini 210 Vivienne Tam Edition není pouze módní design zvenčí i uvnitř, ale i sada speciálně připraveného software, který pomůže milovnicím módy být na cestách stále ve spojení a přitom pořád vypadat skvěle.

  • Vestavěná kamera umožňuje uživatelům vytvářet videa a sdílet je s přáteli, fotit a chatovat s přáteli na síti.(2) Jediným kliknutím tlačítka může kamera převzít funkci zrcadla, což dámy jistě ocení.
  • HP QuickWeb je software, díky kterému mohou uživatelky přispívat na Facebook, posílat tweety, poslouchat hudbu, prohlížet web, či seznam schůzek, posílat e-maily či chatovat během několika sekund po zapnutí počítače. Není totiž nutné čekat na start plnohodnotného operačního systému.

Další příslušenství, které doplňuje HP Mini 210 Vivienne Tam Edition obsahuje designově sladěný obal z mikrovláken a volitelnou bezdrátovou myš s motivem motýlích milenců. HP Mini 210 Vivienne Tam bude k dostání v exkluzivním dárkovém balení, které ještě zvýší radost nových majitelek.

Podrobnosti o produktu
HP Mini 210 Vivienne Tam Edition je ideálním přenosným počítačem pro milovnice módy, kterým dopřává svobodu a zábavu na cestách díky až 5,5 hodinám výdrže na baterie. (3) Disponuje displejem s úhlopříčkou 25,65 cm s technologií LED BrightView Infinity a klávesnici o rozměru 93% standardní klávesnice.

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition obsahuje 2 GB paměti RAM a vysokokapacitní hard disk s 320 GB, automatický zálohovací software a operační systém Microsoft Windows 7 Premium. Ceny a dostupnost (4)

HP Mini 210 Vivienne Tam Edition se do distribuční sítě dostává právě v těchto dnech za cenu 12 590 Kč s DPH společně s bezdrátovou myší HP s motivem motýlích milenců, která stojí 769 Kč s DPH.

O Vivienne Tam
Vivienne Tam je předním módním návrhářstvím, které bylo založeno v roce 1994. Společnost vyrábí, designuje a prodává současnou dámskou módu distribuovanou ve velkých obchodních domech, speciálních obchodech a nezávislých buticích v celých USA. Společnost je také přítomna v asijsko-pacifickém regionu s více než třiceti samostatnými obchody a in-store butiky.

Unikátní vlastnosti značky Vivienne Tam, která v sobě kloubí estetiku a ženskou mystičnost Asie s duchem moderního světa, jsou známy po celém světě. Filosofií společnosti je vytvořit harmonické oblečení, které doplňuje osobnost toho, kdo ho nosí a které je zároveň módním oblečením pro moderní ženu, jež se vyznačuje krásným designem, špičkovou kvalitou, příjemným nošením i na cestách a zároveň cenovou dostupností www.viviennetam­.com.

O společnosti HP
HP neustále vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).