Hlavní navigace

Mr. GS: Bez fyzičky se neobejdou

[Tisková zpráva] V dalším premiérovém dílu populární talk show Mr. GS bude prvním hostem bavičů Richarda Genzera a Michala Suchánka scenárista, režisér, herec, producent a manažer Václav Marhoul. Režisér velkolepého válečného dramatu Tobruk prozradí, jaký výcvik museli absolvovat herci před natáčením a jakou smlouvu má s armádou. Od koho dostal koně a kde ho má ustájeného? Jak se žije v Indonésii, odkud pochází část předků jeho druhé manželky? Jak se místní vypořádávají se zákazem pití alkoholu?

Sdílet

Dalšího hosta výjimečně uvede herec a muzikant Václav Kopta, zatímco pánové Genzer a Suchánek převezmou jeho roli a dodají pořadu originální hudební doprovod. Václav Kopta přivítá na jevišti pražského Divadla Metro kulturistku Nikol Kešelovou Pospíšilovou. Trojnásobná juniorská mistryně světa a dvojnásobná mistryně České republiky v bodyfitness divákům vysvětlí, o jakou disciplínu jde a proč musí mít i zdravotnické znalosti. Dokáže si poradit i v kuchyni? Jak dlouho musí držet dietu, když se připravuje na závody, a jaká omezení s sebou nese finální etapa přípravy?

Kolik stojí jedna hodina ve fitku pod jejím vedením? A jak bude vypadat její tělo, až jednou se sportem skončí? Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 2. května 2010 od 21.40 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.