Hlavní navigace

Mr. GS chutná nejlíp na ledu

[Tisková zpráva] Na jeviště pražského Divadla Metro dorazí tento čtvrtek světoznámý fotograf Robert Vano. První host dalšího premiérového dílu populární talk show Mr. GS má maďarské rodiče, narodil se na Slovensku, žije v Praze a nosí v kapse americký pas. Kromě focení je také kreativním ředitelem modelingové agentury. Jaké míry musí mít současné modelky a modelové?

Sdílet

Co přivádí na tuto profesní dráhu kluky? Jsou všichni homosexuálové? Vyhledává někdy Robert nové tváře i na ulici? Mohli by se jeho modely stát i Michal Suchánek s Richardem Genzerem? A jak vypadají v jeho pojetí Tři grácie Genzer-Suchánek-Kopta?

Jako druhého si populární baviči pozvou do své show známého otužilce-rekordmana Petra Kociána, který vydržel mimo jiné ve vaně, naplněné ledovou tříští, neuvěřitelných 51 minut a 31 vteřin. Kdo mu přitom asistoval? V kolika letech začal s otužováním? Proč musí otužilci povinně mít plaveckou čepici a proč nosí plavky, když jim v takové zimě stejně nepomohou? Mají speciálně sestavený jídelníček? A nezapomněl Petr před pokusem o rekord pro jistotu sepsat závěť?

Premiérový díl úspěšné talk show populárních bavičů Richarda Genzera a Michala Suchánka vysílá televize Nova ve čtvrtek 5. listopadu 2009 od 22.20 hodin. Další zajímavosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).