Hlavní navigace

Mr. GS: Co všechno zavinila škola

[Tisková zpráva] Prvním hostem bavičů Richarda Genzera a Michala Suchánka bude v dalším premiérovém dílu oblíbené talk show Mr. GS populární herec Jiří Macháček, který se pokusí diváky přesvědčit, že jsou jeho nejvýraznějšími vlastnostmi skromnost, vstřícnost a ohleduplnost. Co je nového v jeho kapele Mig 21? Proč se původně rozhodl pro studium práv? Je pravda, že je jeho životním krédem vyhnout se jakékoliv poctivé práci, hlavně se flákat a dělat věci, které jsou snadné a baví ho? A co vzkáže na závěr členům přijímacích komisí na DAMU, kteří několikrát rozhodli o jeho nepřijetí ke studiu?

Sdílet

Poté celé hlediště pražského Divadla Metro přivítá vestoje paní učitelku Martinu Čiklovou z mateřské a základní školy Ostrčilova v Ostravě, která získala titul nejoblíbenější učitelka v anketě Zlatý Ámos 2010. Co všechno musí děti pro nominaci svého pedagoga do ankety udělat? Jaké předměty vyučuje? V čem jsou její žáci nenormální? Jak zvládnou oba baviči diktát a jak rychle se Michal Suchánek vrátí díky Martině do dětství?

Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 9. května 2010 od 21.50 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).