Hlavní navigace

Mr. GS: Čtyřhra pěkně na tělo

[Tisková zpráva] Přestože populární baviči Richard Genzer a Michal Suchánek vyhlásili celozávodní čtrnáctidenní intelektuální dovolenou, ani tuto neděli o další premiérový díl oblíbené talk show Mr. GS nepřijdeme. Prvním hostem na jevišti pražského Divadla Metro bude tentokrát populární zpěvačka a porotkyně mezinárodní pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar Marta Jandová. Prozradí nám, jak si roli porotkyně užívala, jaké posbírala divácké ohlasy a čím si vysloužila kritiku. Používá její otec, šéf skupiny Olympic Petr Janda, na jevišti make-up? Proč před lety odešla do Německa? Jak se doma shodne rockerka s popovým zpěvákem? A jak se jí daří se současnou kapelou Die Happy?

Sdílet

Druhým hostem se tentokrát stane čtyřnásobný mistr republiky v badmintonu Petr Koukal. Který národ je v tomto sportu nejlepší na světě? Je možné se jím uživit? Proč se badmintonovému cosi říká míček, když se ani trochu míčku nepodobá, a jakou nejvyšší rychlostí může během zápasu létat? Jak vybírat nejvhodnější raketu? A jak dopadne mimořádná divadelní čtyřhra, která doposud nemá v historii českých televizních show obdoby?

Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 28. února 2010 od 22.30 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).