Hlavní navigace

Mr. GS: Fotbalové soirée

[Tisková zpráva] Populární baviči Richard Genzer a Michal Suchánek přivítají ve své talk show Mr. GS jednoho z nejpopulárnějších slovenských zpěváků a skladatele Miro Žbirku. Prozradí nám, proč se mu říká Meky, a zavzpomíná na své koncertní začátky v Praze. Zahraje si ještě někdy hokej a fotbal? Komu fandí, když hrají Češi se Slováky?

Sdílet

Proč už nejezdí na koni? Jak se jeho maminka Angličanka vypořádávala s češtinou? Jak prožíval osobní setkání s britskou královnou Alžbětou II.? A pochopí Richard Genzer jeho rychlokurz používání minulých časů v angličtině?

Druhým hostem bude tentokrát na jevišti pražského Divadla Metro fotbalová rozhodčí Dagmar Damková. Svěří se, jak se cítí jediná žena na veřejnosti mezi tolika chlapy v trenkách. Proč si tuto profesi zvolila? Co nesmí zapomenout, když jde na hřiště? Má na stadionech samostatnou šatnu? Nerozptyluje hráče svými fyzickými přednostmi? A podaří se exhibicionistovi Václavu Koptovi nabořit právě probíhající přátelské utkání?

Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 18. dubna 2010 od 21.50 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).