Hlavní navigace

Mr. GS: Hokejový mistrák

[Tisková zpráva] Češi se konečně zase stali mistry světa v ledním hokeji, což nemohlo nechat v klidu ani populární baviče Richarda Genzera a Michala Suchánka. Proto si do dalšího premiérového dílu své úspěšné talk show Mr. GS pozvali člena mistrovského týmu, hokejového útočníka Jakuba Voráčka, který hraje v NHL za klub Columbus Blue Jackets. Prozradí nám, jak dlouho hokejisté oslavovali vítězství na mistrovství světa v Německu a jak ho přijali spoluhráči, když nastoupil do „nároďáku“. Vnímá fanoušky, když vyjede na led? Podíval se už na záznam vítězných zápasů? V čem je jeho slabina? A promítne se nějak jeho mistrovský titul na výplatní pásce v Columbusu?

Sdílet

Dalším hostem na jevišti pražského Divadla Metro bude kustod a masér národního týmu Petr „Áda“ Bílek, bez kterého by se naše hokejová reprezentace neobešla. Co všechno musí zajistit, než mužstvo na mistrovství světa vyrazí? Jaké povinnosti má na střídačce během zápasu? Jak vypadá tabule trenéra Růžičky a maska brankáře Tomáše Vokouna? A kteří hráči si po návratu ještě nevyzvedli své věci ze skladu?

Do třetice se usadí v horkém křesle lékař reprezentačního týmu, ortoped MUDr. Vladislav Hospodár. Co nesmí chybět v jeho lékařském kufříku a jaké úrazy jsou na ledě nejhorší? A jak bude pánům Genzerovi a Suchánkovi chutnat šampaňské z poháru mistrů světa v ledním hokeji? Další premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 13. června 2010 od 21.55 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.