Hlavní navigace

Mr. GS: I chytrák se spálí

[Tisková zpráva] V dalším premiérovém dílu populární talk show Mr. GS přivítají protagonisté pořadu Richard Genzer a Michal Suchánek topmodelku Simonu Krainovou, s níž se pokusí vyvrátit všeobecnou představu, že jsou modelky hloupé. Prozradí nám, jestli umí vařit, zda se chystá na mateřskou a jak se na ni připravuje. Proč si chce najít chůvu z Filipín a kdo jí to poradil? Čím to je, že si modelky vždycky dokážou najít finančně zajištěné partnery? A kdo má větší břicho – Simona nebo Michal Suchánek?

Sdílet

Druhým hostem na jevišti pražského Divadla Metro bude tentokrát předseda Mensy Tomáš Blumenstein, který má stejně vysoký inteligenční kvocient jako Michal Suchánek centimetrů na výšku. Kolik lidí je u nás v Mense organizováno? Jak často se scházejí? Která povolání jsou mezi členy zastoupena nejčastěji? Jak se provádějí testy inteligence a co je globální faktor? Podaří se protagonistům pořadu vyřešit pod dohledem kamery úkol, který jim host zadá?

Nový díl talk show Mr. GS vysílá televize Nova v pondělí 11. října 2010 ve 21.25 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.