Hlavní navigace

Mr. GS: Jak zvítězit nad závislostí

[Tisková zpráva] V dalším premiérovém dílu populární talk show Mr. GS pozvou Richard Genzer a Michal Suchánek na jeviště pražského Divadla Metro známého zpěváka Bohuše Matúše. Řekne divákům, proč odešel z vojenské školy a jakými profesemi pak prošel. Víte, že se vyučil kominíkem? Jak se používá kominická štětka a koule na řetězu? Proč ho vychovali babička s dědečkem? Jaké lumpárny vyváděl kdysi na učňáku? Proč neustále nosí na hlavě šátek? A dokáže opravdu mluvit jako Karel Gott?

Sdílet

Druhým hostem pořadu bude tentokrát MUDr. Miroslav Černohous, poradce pro odvykání kouření. Mimo jiné prozradí, jaké komplikace přináší kouření v běžném životě a které nemoci může vyvolat. Jak zkracuje život? Čím lze nahradit cigaretu? A jak funguje přístroj na měření intenzity kouření? V závěru představí protagonisté pořadu iluzionistu a mága, pana Neviditelného Huga.

Nový díl talk show Mr. GS vysílá televize Nova v pondělí 13. září 2010 ve 21.25 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).