Hlavní navigace

Mr. GS: Kouzla nejen mateřská

[Tisková zpráva] V dalším premiérovém dílu populární talk show Mr. GS přivítají baviči Richard Genzer a Michal Suchánek populární zpěvačku Báru Basikovou. Mimo jiné nás poučí, z kterého jazyka její příjmení pochází a jak se správně vyslovuje. Jak se postupně rozvíjela individualita jejích dnes již téměř plnoletých dvojčat? Trestala je někdy a jakým způsobem? Nechybí jí její rockerská minulost? A jak se jí bude tančit u tyče, kterou představuje Richard Genzer?

Sdílet

Druhým hostem na jevišti pražského Divadla Metro bude známý šaman Juan Braun. V čem se liší šaman v Africe a v České republice? Může znepříjemnit lidem život? Jaký je rozdíl mezi bílou a černou magií? Co u sebe nosí na ochranu a jak získává přízeň dam pomocí lvího ocasu? Jak se vyvolává Princ temnot a jak přivádí lidi do transu šamanský buben z Haiti?

Na závěr si členové populární skupiny Rotor Čáslav vymění místa, a tak Michal Suchánek usedne k bicím a Richard Genzer se chopí sólové kytary. Jak se s tím vypořádají? Premiérový díl úspěšné talk show Mr. GS vysílá televize Nova v neděli 21. února 2010 od 22.30 hodin. Další podrobnosti nabízejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/mrgs.